ნინო წილოსანი „მეგობარ აქტზე:“ მტრული უფროა, მსგავსი აქტი თუ რეზოლუცია, ყოველთვის ოპოზიციური მუხტის გამოცოცხლებასა და მათ რეაბილიტაციას ემსახურება
„მეგობრობის აქტის რა გითხრათ, მტრული უფროა...,“ - ამის შესახებ საქართველოს პარლამენტის ვიცესპიკერმა, ნინო წილოსანმა განაცხადა.
„ახლა, უფრო იმაზე გავამახვილებ ყურადღებას, რომ ყველა მსგავსი აქტი თუ რეზოლუცია, გარედან წამოსული განცხადება თუ მუქარა, ყოველთვის ოპოზიციური მუხტის გამოცოცხლებასა და მათ რეაბილიტაციას ემსახურება. კონკრეტულად ამ შემთხვევაში, 31 მარტის აქციისთვის სულის ჩადგმას, მაგრამ სულს ვერ ჩაუდგამ იმას, რასაც სული არ გააჩნია...,“ - აცხადებს წილოსანი.
1743406613
ირაკლი კობახიძე: მთავრობის ადმინისტრაციის აუდიტის სამსახურის ფუნქციები გაფართოვდება და არა მხოლოდ მთავრობის ადმინისტრაციის, არამედ მთლიანად მთავრობის საქმიანობის ეფექტიანობის ზედამხედველობის ფუნქციაც მიენიჭება