„საქართველოში პოლიტიკოსის შვილს გაიტაცებენ, ან იქნება მისი სიკვდილი... ბანკზე თავდასხმა იქნება, ჩამოვარდება ვერტმფრენი“ - გოგა მანიას წინასწარმეტყველება
საქართველოში ერთ-ერთი უძლიერესი ეზოტერიკოსი გოგა მანია სოციალურ ქსელში საზოგადოებას პერიოდულად საკუთარ წინასწარმეტყველებებს და რჩევებს უზიარებს ხოლმე.
მან სულ რაღაც 33 წლის ასაკში მოახერხა, რომ საკუთარი ტრაგიკული ცხოვრება იმ მამოძრავებელ ძალად ექცია, რითაც ადამიანებს წლებია ეხმარება. მას ძირითადად, ჯადო, ენერგეტიკულად დაზიანებული და კონკრეტულ ქმედებებზე დამოკიდებული ადამიანები მიმართავენ, რომლებსაც ამ ყველაფრისგან გათავისუფლება სურთ.
იგი ამჯერად ახალ ვიდეოს აქვეყნებს, სადაც საქართველოში და საზღვარგარეთ მოსალოდნელ კატასტროფებს წინასწარმეტყველებს:
„ყველაზე დიდი პრობლემები საქართველოს ფარგლებს გარეთ ხდება. რომის პაპი პირობას ვერ ასრულებს, იტალიაზე ვაკეთებ აქცენტს. მძიმეა ამ დეტალებზე საუბარი და შემოვიფარგლები.
ეშმაკის ბიბლია ინახება რომში, წელს აუცილებლად იქნება ბევრი ცეცხლი ევროპაში. იქნება მიწისძვრები, წყალმოვარდნები, აფეთქებები და სამეფოში დიდი ცვლილებები.
რუსეთში, თურქეთში იქნება წყალმოვარდნები, მიწისძვრები. საქართველოში დაახლოებით 6-7 თვეში უნდა იყოს წყლის მოვარდნა, მაგრამ არ ექნება მსგავსი სიმძაფრე. საქართველოში ჩამოვარდება ვერტმფრენი, ავარიული დაშვება იქნება თებერვლის ბოლოს 2-ჯერ.
საბერძნეთში კიდევ ერთი კუნძული დაიფარება, ომი ვერ გაჩერდება და ზელენსკიზე თავდასხმა წელს განხორციელდება, მის სახლზე იქნება აუცილებლად თავდასხმა.
ამერიკა არ გაყიდის რუსეთს არავითარ შემთხვევაში და უკრაინა აუცილებლად დაყრის ფარ-ხმალს.
რუსეთის იმპერია ჩამოშლას არ აპირებს, რადგან მას ინდოეთი გადაჰყავს თავის მხარეს და ჩინეთი. უკრაინა აუცილებლად დაეცემა.
საქართველოში პოლიტიკოსის შვილს გაიტაცებენ, ან იქნება მისი სიკვდილი.
ბანკზე თავდასხმა იქნება საქართველოში“, - ამბობს გოგა მანია.