„არ მაინტერესებდა სიცოცხლეს გავაგრძელებდი თუ არა, ვიწექი 6 თვე, დავიწყებული მქონდა კვება, ფიზიკური მოძრაობა“ - რას ამბობს თათა გიორგობიანი
„მინდა, რომ ადამიანებს ახსოვდეთ, რომ არსებობს გამოსავალი, ყოველთვის შეგვიძლია დამოკიდებულებებით საკუთარი თავის ამოყვანა, მაგრამ რაც უფრო დროულად მოხდება პროფესიონალის დახმარება, მით მალე დასრულდება ეს გამოუვალი მდგომარეობა.
მეც მქონდა ეს მდგომარეობა, მაშინ არ მქონდა ფსიქოლოგიური განათლება და არც სურვილი მქონდა ვინმესთვის მიმემართა. არ მაინტერესებდა სიცოცხლეს გავაგრძელებდი თუ არა. ვიწექი 6 თვე, დავიწყებული მქონდა კვება, ფიზიკური მოძრაობა, არაფერი მაინტერესებდა“, - ამბობს მომღერალი თათა გიორგობიანი გადაცემაში „პრაიმშოუ“.
28 მარტი 17:55
საზოგადოებადიმიტრი ხუნდაძე ე.წ. მეგობარი აქტის შესახებ: „დიფ სთეითი“ ისევ ფლობს ბერკეტებს, რომ ხელი შეუშალოს საქართველოსა და აშშ-ის მეგობრობას