10 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 10 აგვისტოსთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
ხელსაყრელი დღეა ახალი ადამიანების გაცნობისა და მოკავშირეების მოსაძებნად. იმ ადამიანებთან შეხვედრებიც კი კარგად ჩაივლის, რომლებსაც ვერასოდეს ეწყობოდით. შეიძლება მიხვდეთ, რომ არ დააფასეთ ის, ვინც კარგი მეგობარი და საიმედო თანაშემწე იქნებოდა. ზოგი ვერძი საკუთარ თავში აღმოაჩენს ნიჭს, რომლის შესახებ აქამდე არაფერი იცოდა.
ნუ აჩქარდებით, სანამ მოქმედებას დაიწყებთ, ინფორმაცია უნდა შეისწავლოთ. გირჩევთ, იმ ინფორმაციით არ დაკმაყოფილდეთ, რომელიც ზედაპირზე ჩანს და მეტის გაგება სცადოთ. ნუ ენდობით მათ, ვინც ცდილობს, საკუთარი მოსაზრება თავზე მოგახვიოთ და ეცადეთ, სიმართლეს ჩასწვდეთ. პირადი ურთიერთობების მხრივ ხელსაყრელი დღეა. სავარაუდოდ, ამ დღეს თქვენი წყალობით ძველი კონფლიქტი მოგვარდება და წარსულში დარჩება უთანხმოება, რომელიც ყველას ცხოვრებას ურთულებდა.
რთული დღეა, მაგრამ დაბრკოლებების გადალახვას და სირთულეებთან გამკლავებას შეძლებთ. სავარაუდოდ, ამაში ბოლო კვირების მანძილზე მიღებული გამოცდილება დაგეხმარებათ. სწორედ მისი წყალობით რთულ კითხვებზე პასუხებს მიიღებთ და იპოვით გადაწყვეტილებას, რომელიც ყველას მოეწონება. ამ დღეს ახლობლებს თქვენი ყურადღება და ზრუნვა ჩვეულებრივზე მეტად სჭირდებათ. მზად იყავით, რომ დაგროვილი პრობლემების მოგვარებაში აქტიური მონაწილეობა მიიღოთ.
ეცადეთ, ღრუბლებიდან მიწაზე დაეშვათ და რეალობას თვალი გაუსწოროთ. ძველი მეგობრების რჩევა ძალიან გამოგადგებათ, ახალი ნაცნობების რჩევები კი ნაკლებად უნდა გაითვალისწინოთ. სწავლისა და ახალი ინფორმაციის ათვისებისთვის ხელსაყრელი დღეა. ის, რაც ადრე ძალიან რთული გეჩვენებოდათ, ახლა ადვილად გაიგებთ და პირველ წარმატებას მიაღწევთ.
ამ დღეს ბევრი რამ იმაზეა დამოკიდებული, მოუსმენთ თუ არა საკუთარ ინტუიციას. სწორედ ის გიკარნახებთ, როდის უნდა დაიცვათ საკუთარი პოზიცია და როდის დათმობებზე წახვიდეთ.
ნუ გარისკავთ იქ, სადაც რისკის გარეშე მოქმედება შეიძლება. განსაკუთრებით, თუ საქმე არა მხოლოდ თქვენს ინტერესებს, არამედ სხვების კეთილდღეობასაც ეხება.
ეს დღე პროფესიულ სფეროში სასიკეთო ცვლილებებს გპირდებათ. შესაძლებლობა გექნებათ, რომ ყველასთვის მნიშვნელოვან კითხვებზე პასუხები იპოვოთ. გარშემო მყოფებისთვის ბევრ სასარგებლო საქმეს აკეთებთ, რაც შეუმჩნეველი არ დარჩება. მოსალოდნელია ნაცნობობა, რომელიც ჯერ ნაყოფიერ თანამშრომლობაში, შემდეგ კი მეგობრობაში გადაიზრდება.