11 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 11 ივლისს ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
მშვიდი და გაწონასწორებული ადამიანი ხართ, ამიტომ ხშირად უფრო ენერგიული და ხალისიანი ადამიანები გიზიდავთ. ეცადეთ წარსული გამოცდილებიდან ისწავლოთ, შეცდომები გამოასწოროთ და აღარასოდეს გაიმეოროთ. ნუ ენდობით ადამიანებს, რომლებმაც ერთხელ უკვე გიღალატეს, რადგან მათ ამის გაკეთება კიდევ ერთხელ შეუძლიათ. გაუფრთხილდით საკუთარ თავს და აკონტროლეთ თქვენი ფსიქოემოციური მდგომარეობა.
ნუ იჩქარებთ გადაწყვეტილების მიღებას, რადგან შეიძლება ინტუიციამ გიღალატოთ. მოერიდეთ დასკვნების გამოტანას, სანამ მიღებულ ინფორმაციას არ შეისწავლით. ხალხმრავლობას ერიდეთ. უმჯობესია, ეს დღე საკუთარ თავთან განმარტოებით გაატაროთ. ნუ ეცდებით იმის შენარჩუნებას, რამაც თქვენს თვალში ფასი დაკარგა. დაიცავით წესები, ფრთხილად, რისკის გარეშე იმოქმედეთ და წარმატებას მიაღწევთ.
მოსალოდნელია ქრონიკული დაავადებების გამწვავება. ეცადეთ არ გადაიღალოთ და ძილი არ დაიკლოთ. ნუ იქნებით ზედმეტად თავდაჯერებული და ნუ გასცემთ დაპირებებს, რომლებიც შესაძლოა, ვერ შეასრულოთ. ამ დღეს თქვენი წარმატების გასაღები სიფრთხილეა. უზარმაზარი მოთმინების გამოჩენა მოგიწევთ იმისთვის, რომ პროვოკაციებს არ აჰყვეთ.
გირჩევთ ეს დღე ოჯახთან ერთად გაატაროთ, დაგროვილი პრობლემები განიხილოთ და ოჯახის ბიუჯეტი დაგეგმოთ. არ ინერვიულოთ მეგობრებთან, ოჯახთან ან ბავშვებთან შესაძლო კონფლიქტის გამო, თქვენი შეხვედრები მაინც გულწრფელ ატმოსფეროში წარიმართება. ხელსაყრელი დღეა დიდი ხნის წინ გაწყვეტილი ურთიერთობების აღდგენისთვის. ეცადეთ პრობლემას მხოლოდ თქვენი გადმოსახედიდან არ უყუროთ და პასუხისმგებლობა აიღოთ.
გირჩევთ ზედმეტ პრაქტიკულობას და რაციონალიზმს მოერიდოთ - შეიძლება ეს გარშემომყოფებმა არასწორად გაიგონ. ეცადეთ მოდუნდეთ და გამოსავალს უფრო ადვილად იპოვით. არის დღეები, როცა სურვილების დათრგუნვა გვიწევს და დღეს სწორედ ასეთი დღეა. შეეცადეთ ემოციები აკონტროლოთ და კონფლიქტი თავიდან აიცილოთ. ფხიზლად იყავით, თქვენი მტრები განსაკუთრებით გააქტიურდნენ და თქვენს დაზიანებას ცდილობენ.
მშვენიერი დღეა ხანმოკლე რომანების, პაემნებისა და ფლირტისთვის. პიროვნული მომხიბვლელობის წყალობით ამ დღეს ნებისმიერს მოხიბლავთ. მოერიდეთ ხალხმრავალ ადგილებს - შესაძლოა, უსიამოვნო სიტუაციაში აღმოჩნდეთ ან არასასურველ ადამიანებს შეხვდეთ. იმისთვის, რომ ამ დღემ მეტი დადებითი ემოცია მოგიტანოთ, უნდა შეეგუოთ, რომ ყველაფერი თქვენს სურვილებზე არ არის დამოკიდებული.
ამ დღეს საკუთარი შრომის ნაყოფს მოიწევთ. თქვენს ცხოვრებაში ცვლილებების ეტაპი დაიწყება, რომელიც თქვენს მომავალზე გავლენას მოახდენს. ყურადღება მიაქციეთ, რა ხდება თქვენ ირგვლივ და ეცადეთ, მოვლენების განვითარება ივარაუდოთ. ახალი საქმის დაწყება რამდენიმე დღით უნდა გადადოთ, რადგან ამ დღეს წარმატებას ვერ მიაღწევთ. ეცადეთ პარტნიორს უფრო ხშირად და ყურადღებით მოუსმინოთ.