12 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები  12 ივლისს ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
შესაძლოა, ამ დღეს ვიღაცამ დახმარება გთხოვოთ. უარს ნუ ეტყვით, თუ დახმარება შეგიძლიათ - ეს ავტორიტეტს აგიმაღლებთ და გამბედაობას შეგმატებთ. სამსახურში ყველაფერი კარგადაა. შეიძლება საინტერესო, პერსპექტიული პროექტები შემოგთავაზონ, რაც დამატებით შემოსავალს მოგიტანთ. თქვენი მცდელობის მიუხედავად, ზოგი გეგმის შეცვლა ან გაუქმება მოგიწევთ.
ამ დღეს შინაგან თავისუფლებას და სიმსუბუქეს იგრძნობთ. საკუთარი პასუხისმგებლობა არ დაივიწყოთ და დაპირება შეასრულეთ. ვარსკვლავები გირჩევენ სესხის აღებას ან ინვესტიციების განხორციელებას მოერიდოთ. ახალი ნაცნობობა საინტერესო იქნება და დიდხანს გაგრძელდება. ნუ დანებდებით, თუ რაღაც პირველივე ცდაზე არ გამოდის. ვარსკვლავები გირჩევენ ძვირფასი დრო უსარგებლო საუბრებზე არ დაკარგოთ.
იმისათვის, რომ უფრო ეფექტურად იმუშაოთ, წესები დაიცავით და დადგენილი საზღვრები არ დაარღვიოთ. შესაძლოა, რაღაც პირველივე ცდაზე არ გამოდის, მაგრამ თქვენს თავდაპირველ გეგმებზე უარს ნუ იტყვით. პრინციპულობა და მონდომება სირთულეების გადალახვაში და მიზნების მიღწევაში დაგეხმარებათ. დღის მეორე ნახევარში შეიძლება წარსულის წარუმატებელი სცენარის გამეორებით განწყობა გაიფუჭოთ.
თავი რომ თავდაჯერებულად და მშვიდად იგრძნოთ, ეცადეთ ამ დღეს საკუთარ თავს და გარეგნობას მეტი ყურადღება მიაქციოთ. ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ იმპულსურად მოქმედებას მოერიდოთ და საკუთარი სიტყვები და მოქმედებები აკონტროლოთ. ხელსაყრელი დღეა ახალი პროექტის დასაწყებად. ამ დღეს მიღებული ყველა ინფორმაცია უნდა შეამოწმოთ - შესაძლოა, არაკეთილსინდისიერმა ადამიანმა შექმნილი ვითარებით ისარგებლოს და თქვენი დაზიანება სცადოს.
გირჩევთ სამსახურში ყველა წესი და შეთანხმება დაიცვათ და ექსპერიმენტების ჩატარებას მოერიდოთ. კამათის დროს აგრესიას ერიდეთ და თავაზიანობა გამოიჩინეთ, რომ დაპირისპირება თავიდან აიცილოთ. ყურადღება მიაქციეთ მინიშნებებს და ყველაფერს, რაც თქვენს გარშემო ხდება. ეცადეთ მიხვდეთ, რისი თქმა სურთ თქვენთვის ვარსკვლავებს.
ამ დღეს წესები არ უნდა დაარღვიოთ და რჩევები უნდა გაითვალისწინოთ. პრობლემების მოსაგვარებლად დიდი ძალისხმევა უნდა გამოიჩინოთ, თუმცა ენერგიის ნაკლებობას არ უჩივით. უსმინეთ საკუთარ ინტუიციას და ის ზუსტად გეტყვით როგორ მოიქცეთ. თუ რთული საკითხის დამოუკიდებლად მოგვარებას ვერ ახერხებთ, დახმარება გამოცდილ ადამიანებს უნდა სთხოვოთ. ხელსაყრელი დღეა საყვარელ ადამიანებთან გულწრფელი საუბრისთვის.