13 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 13 ივლისს ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
ამ დღეს ნათესავებთან, პარტნიორებთან ან სამართალდამცველებთან ურთიერთობაში შეიძლება პრობლემები შეგექმნათ. ამის თავიდან ასაცილებლად, ეცადეთ საკუთარი შესაძლებლობები ფხიზლად და ობიექტურად შეაფასოთ. ფიქრობთ, რომ უცოდველი და შეუმცდარი ხართ? ეს თქვენი ყველაზე დიდი შეცდომაა. ალერგიამ თუ შეგაწუხათ, ახალ ექიმს ნუ მიმართავთ, ისევ იმას გაესინჯეთ, ვინც ადრე გიმკურნალათ.
თუ ამ დღეს ჯანმრთელობის პრობლემები გაჩნდა, სავარაუდოდ, ეს გენეტიკურ ფაქტორს უკავშირდება. ზოგადი ემოციური ფონი არახელსაყრელია. ფრთხილად იყავით - შურიანი კოლეგა ჭორებს გივრცელებთ და ცდილობს მენეჯმენტი დაგაპირისპიროთ. ეცადეთ სამუშაო დღე სწრაფად დაასრულოთ და თავისუფალი დრო მხოლოდ საკუთარ თავს დაუთმოთ.
ამ პერიოდისთვის ცხოვრების აქტიური წესი შესანიშნავი გამოსავალია. ფინანსური ინვესტიცია ყოველთვის ავეჯის ან ტექნიკის შეძენას არ ნიშნავს შეძენას. ფულის დაბანდება ჯანმრთელობასა და სილამაზეშიც შეიძლება. გირჩევთ ხანმოკლე დიეტა დაიწყოთ და სხეული ნარჩენებისა და ტოქსინებისგან გაისუფთაოთ. დროა, დიდი ხნის უნახავი ნათესავები მოინახულოთ.
კოლეგებთან და საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობებში მოსალოდნელია სირთულეები. ფრთხილად იყავით - სასიცოცხლო ენერგია მცირდება, ამიტომ გადაღლას უნდა მოერიდოთ. თავი შეიკავეთ ახალი პროექტებისა და საბუთებთან დაკავშირებული საქმეების დაწყებისგან. დროა, გარშემომყოფებთან ურთიერთობაში არსებული პრობლემების მოგვარებას შეუდგეთ.
თქვენი განსაკუთრებული უნარების წყალობით შეგიძლიათ გარშემო მყოფებზე შთაბეჭდილება მოახდინოთ, მაგრამ ურთიერთობებისთვის მზად არ ხართ და თქვენთან საერთო ენის პოვნა ძნელია. შესაძლოა დღეს მოგიწიოთ გადაწყვეტილების მიღება, რომლის შედეგებიც თქვენს მომავალზე აისახება. ნუ შეზღუდავთ საკუთარ თავს, წამოიწყეთ ახალი ურთიერთობები და მიხვდებით, რომ ცხოვრება სასიამოვნო მომენტებით არის სავსე.
ამ დღეს ვარსკვლავები ახალ მიღწევებს გპირდებიან. მათი მხარდაჭერით ახალ პროექტებს სწრაფად განახორციელებთ და სასურველ შედეგებს მიიღებთ. რთული სიტუაციიდანაც კი შეიძლება სწრაფად და მინიმალური დანაკარგებით გამოხვიდეთ. თუ წყლის პროცედურებს ჩაიტარებთ, ენერგიით დაიმუხტებით, რაც კვირის ბოლომდე გეყოფათ.
მიეცით საკუთარ თავს დასვენების უფლება. პატარა ოჯახური წვეულება მოაწყვეთ, სილამაზის სალონში წადით და ვარცხნილობა შეიცვალეთ, საყვარელი წიგნი გადაიკითხეთ - ყველა ვარიანტი მისაღებია, რომელიც საშუალებას მოგცემთ დაისვენოთ და სამსახურეობრივ საქმეებს თავი დააღწიოთ. ეცადეთ საკუთარი და პარტნიორის შესაძლებლობები ობიექტურად შეაფასოთ. წინააღმდეგ შემთხვევაში, რუტინაში დაიხრჩობთ.
გახსოვდეთ, რომ ოცნებებსა და რეალურ სამყაროს შორის ზღვარი უნდა გაავლოთ. ეცადეთ ილუზიებმა შეცდომა არ დაგაშვებინოთ. გახსოვდეთ, რომ თქვენი ცხოვრება თქვენ ხელთაა და მასში ნებისმიერი ცვლილების შეტანა შეგიძლიათ. დატვირთული დღეა, რომელიც უამრავ საქმეს და საზრუნავს გპირდებათ, მაგრამ ეს ფინანსურ და კარიერულ წინსვლას მოგიტანთ. პირად ცხოვრებაში ეცადეთ გრძნობების გამოხატვა აკონტროლოთ და პარტნიორს თავი არ მოაბეზროთ.