19 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
შესაძლოა, დაშვებული შეცდომები გამოასწოროთ.გაქვთ შანსი, ძველი ურთიერთობები აღადგინოთ და ყველაფერი თავიდან დაიწყოთ. მთავარია გახსოვდეთ, რომ ახლა ყველაფრის გამომზეურება საჭირო არ არის.
მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილების მიღებისას სხვების ინტერესები და სურვილები გაითვალისწინეთ. ამით თქვენი ავტორიტეტიც აიწევს და ერთგულ ადამიანებსაც მოიზიდავთ.
შესაძლოა, დღეს რაღაც ძველსა და ახალს შორის არჩევანის გაკეთება მოგიწიოთ. კარგად დაფიქრდით, რა უფრო მნიშვნელოვანია ახლა თქვენთვის და გონივრული გადაწყვეტილება მიიღეთ.
იმისთვის რომ კოლეგებთან და ახლობლებთან ჰარმონიული კავშირი გქონდეთ, სასურველია, თქვენი გეგმები მათ სურვილებს შეუხამოთ. წარმატებას „ოქროს შუალედი“ მოგიტანთ.
შესაძლოა, ახალ ნაცნობობას სერიოზული განვითარება მოჰყვეს. შესაძლოა, თქვენგან მოვლენების დაჩქარება მოითხოვონ და მნიშვნელოვანი ნაბიჯის გადადგმაც კი მოგიწიოთ.
დაივიწყეთ პრინციპები, იყავით ადეკვატური და თავი დაანებეთ თამაშს. იყავით ის, ვინც ხართ და მიიღეთ სხვა ადამიანებიც და ოჯახის წევრებიც ისეთებად, როგორებიც არიან.
გამოიჩინეთ გონიერება პირად ურთიერთობებში და დააფასეთ ის ზრუნვა და ყურადღება, რასაც თქვენს მიმართ იჩენენ. ზედმეტმა პრეტენზიებმა შესაძლოა, სავალალო შედეგები მოგიტანოთ და მარტო დარჩეთ.
დროა სერიოზულად დაფიქრდეთ თქვენს ცხოვრებაზე და მასში ცვლილებები შეიტანოთ. ნუ ცდილობთ, დამალოთ თქვენი გრძნობები და სურვილები. სწორედ თქვენზეა ბევრი რამ დამოკიდებული.
შესაძლოა, გაუგებრობებს თავი დააღწიოთ. ძალას ახალი ფინანსური შემოსავალი შეგმატებთ. თქვენს პროფესიონალიზმსა და იდეებსაც შექება და ავტორიტეტის ზრდა მოჰყვება.
თქვენი კონკურენტები ფხიზლობენ და თვალს გადევნებენ. შესაძლოა, ინტერესით თქვენს პირად ცხოვრებასაც აკვირდებოდნენ. შეეცადეთ, გეგმები და მიზნები არ გათქვათ.
სიჯიუტე, არაკორექტული ფრაზები და უხეშობა თქვენს საქმიან იმიჯზე ნეგატიურად აისახება და პროფესიონალიზმისა და უნარების გამოვლენას ხელს შეუშლის.
პრობლემების მოგვარებაში ახლობელი ადამიანები დაიხმარეთ. ნუ აჰყვებით ეჭვებს, რადგან გაუგებრობების ტალღა იმატებს. იზრუნეთ და იყავით გულისხმიერი ოჯახის წევრების მიმართ.