2 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 2 ნოემბრისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
რთული და მოუსვენარი დღეა. ჰოროსკოპი ამბობს, რომ საყოფაცხოვრებო პრობლემების მოგვარება და მოულოდნელად შექმნილი უსიამოვნო სიტუაციებიდან გამოსავლის ძებნა მოგიწევთ. მზად იყავით, რომ ეს იმაზე მეტ დროს მოითხოვს, ვიდრე ვარაუდობდით. გჯეროდეთ საკუთარი თავის და ეცადეთ, მომხდარში დადებითი მხარეები დაინახოთ. სავარაუდოდ, გაიცნობთ ადამიანს, ვისგანაც მომავალში ბევრს ისწავლით.
გვერდზე გადადეთ საყოფაცხოვრებო პრობლემები - ეს დღე ხელსაყრელია სერიოზული საქმეების საკეთებლად. იმ მოცულობის სამუშაოს, რომელსაც დღეს გეგმავთ, მარტო ვერ გაუმკლავდებით, ამიტომ თანამოაზრეები უნდა იპოვოთ. გამონახეთ დრო სასიამოვნო საქმეებისთვისაც - საინტერესო წიგნი წაიკითხეთ ან საგანმანათლებლო მოგზაურობაში გაემგზავრეთ. შესაძლოა, საღამოს საინტერესო ადამიანი გაიცნოთ, რომელიც ბევრი სასარგებლო ინფორმაციის მიღებაში დაგეხმარებათ.
უჩვეულო სიტუაცია, რომელშიც დღეს აღმოჩნდებით, გაიძულებთ, ბევრ საკითხს სხვა თვალით შეხედოთ და განსხვავებულად შეაფასოთ. საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობის დროს ემოციები აკონტროლეთ და თავს უხეშობის ან ირონიის უფლება არ მისცეთ - ეს დიდი ხნით გააფუჭებს ურთიერთობას, რომელსაც ძალიან უფრთხილდებით. ეცადეთ თქვენი პიროვნული მომხიბვლელობა ურთიერთობებში გამოიყენოთ.
აქტიური და მოვლენებით მდიდარი დღეა. ეს დღე რომ ნაყოფიერი იყოს, მკაფიო სამოქმედო გეგმა უნდა შეადგინოთ და პრიორიტეტები დაისახოთ. უმჯობესია დღის პირველ ნახევარში ყველაზე მნიშვნელოვანი საქმეები დაასრულოთ და საღამოსთვის მეორეხარისხოვანი საქმეები შემოინახოთ. იზრუნეთ საკუთარ და ოჯახის წევრთა ჯანმრთელობაზე და იმუნიტეტის გაძლიერებაზე - ზამთარი მოახლოვდა.
კარგი განწყობა მთელი დღის განმავლობაში დაჰყვება. რასაც არ უნდა აკეთებდეთ, წარსული გამოცდილება და ძველი შეცდომები არ დაგავიწყდეთ. თუ გონივრულად იმოქმედებთ, მენეჯმენტი თქვენს საქმიან თვისებებს შენიშნავს და დააფასებს. ეცადეთ არ გადაიღალოთ, რადგან ეს თქვენს ჯანმრთელობაზე უარყოფითად აისახება. სასურველია, რომ საღამო სუფთა ჰაერზე, მეგობრების გარემოცვაში გაატაროთ.
ამ დღეს პრობლემები ისეთ დროს შეგექმნებათ, როცა არ ელით. იძულებული იქნებით, რომ გართობისა და დასვენების შესახებ დაივიწყოთ და მთელი ყურადღება მნიშვნელოვან საქმეებზე გადაიტანოთ. სწრაფი და პრინციპული მოქმედების დამსახურებით შეიძლება ზოგ რთულ საკითხში მნიშვნელოვან პროგრესს მიაღწიოთ. ადამიანი, ვისი იმედიც გქონდათ, საკუთარი საქმეებითაა დაკავებული და შეიძლება თქვენთვის მოცემული პირობა დაივიწყოს. გირჩევთ, საღამო მშვიდად და მოდუნებულად გაატაროთ და ძალები აღიდგინოთ.
გარემოებები სწრაფად იცვლება, ამიტომ აკონტროლეთ საკუთარი სიტყვები და ემოციები. ძალებს მეორეხარისხოვან ამოცანებზე ნუ დახარჯავთ და მნიშვნელოვანი საქმისთვის შემოინახეთ. შესაძლოა, თქვენმა აქტიურობამ გავლენიანი ადამიანების ყურადღება მიიქციოს და მომავალი პროექტებისთვის სპონსორი აღმოაჩინოთ. სუფთა ჰაერზე სეირნობა ან ბუნებაში დასვენება ძალას შეგმატებთ.