23 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 23 მაისისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
საქმეზე ყურადღების კონცენტრირება და დაწყებულის დასრულება გიჭირთ, რაც ძალიან გაღელვებთ და გაღიზიანებთ. მზად იყავით კრიტიკის მოსასმენად და ეცადეთ, სიმშვიდე შეინარჩუნოთ. რასაც არ უნდა აკეთებდეთ, გახსოვდეთ, რომ წვრილმანებს ყურადღება უნდა მიაქციოთ და არაფერი გამოგეპაროთ. ნუ ენდობით ადამიანს, რომელიც თქვენი ნდობის მოპოვებას ძალიან დაჟინებით ცდილობს.
წარმატების მიღწევა ყოველთვის ადვილი არ არის. შესაძლოა, გარისკვა და რთული არჩევანის გაკეთება მოგიწიოთ. ამ დღეს მხოლოდ საკუთარ ძალებს უნდა დაეყრდნოთ, რადგან დახმარება ძალიან დააგვიანებს. მოერიდეთ პირად ურთიერთობებთან დაკავშირებით მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებების მიღებას - ამ დღეს გრძნობებში გარკვევა გიჭირთ.
ამ დღეს თქვენი იდეებით შეიძლება გავლენიანი ადამიანები დაინტერესდნენ. შედეგად, ისეთ მხარდაჭერას მიიღებთ, როგორზეც ვერც იოცნებებდით. ახლობელ ადამიანებთან ერთად მნიშვნელოვან საკითხს განიხილავთ და ყველასთვის მისაღებ გამოსავალს იპოვით. ხელსაყრელი დღეა ფინანსური საკითხების მოსაგვარებლად. მოგებიანი გარიგებების დადებას კომერციისგან შორს მდგარი ტყუპებიც კი შეძლებენ.
წინააღმდეგობრივი დღეა. იმაზე მეტი საქმე გექნებათ, ვიდრე ელოდით და ნაკლებად სავარაუდოა, რომ მათი დასრულება შეძლოთ. ადამიანებმა, რომლებიც დახმარებას დაგპირდნენ, შეიძლება რთულ დროს პრობლემებთან მარტო დაგტოვონ. თუმცა, მათ არ ადანაშაულებთ, რადგან ხვდებით, რომ სხვაგვარად შეუძლებელი იყო. ფინანსურ საკითხებში ეცადეთ, სიფრთხილე გამოიჩინოთ. გახსოვდეთ, რომ ნაჩქარევი გადაწყვეტილებები აუცილებლად დანაკარგებს გამოიწვევს.
ამ დღეს შანსი გაქვთ, რომ კონფლიქტები მოაგვაროთ და თავი დააღწიოთ იმას, რაც წინსვლაში ხელს გიშლით. უსმინეთ საკუთარ ინტუიციას - თუ ამას გააკეთებთ, უმნიშვნელო საკითხებზე ნერვიულობა და უსარგებლო საუბრებზე დროის დაკარგვა აღარ მოგიწევთ. შეიძლება მოულოდნელი ფინანსური შემოსავალი მიიღოთ.
ნაკლებად ნაყოფიერი, მაგრამ სასიამოვნო დღეა. გარშემო მყოფებთან საერთო ენის პოვნას და შეთანხმებას ადვილად ახერხებთ. შეიძლება ახალი თანამოაზრეები აღმოაჩინოთ და გრძელვადიან თანამშრომლობაზეც შეთანხმდეთ, მაგრამ მზად იყავით, რომ მოგვიანებით მისი პირობები გადაიხედება. ამ დღეს თუ არ იზარმაცებთ ძველი შეცდომების გამოსწორებას შეძლებთ.