28 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 28 ივლისისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
არახელსაყრელი დღეა, რომელსაც პირად ცხოვრებაში სირთულეები და ახლობელ ადამიანებთან ურთიერთობაში პრობლემები ახლავს. მოსალოდნელია განწყობის მკვეთრი ცვლილებები, პარტნიორებთან კონფლიქტი და კონკურენტების ინტრიგები. ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ რადიკალური გადაწყვეტილებების მიღებას ერიდოთ. გაითვალისწინეთ - ამ დღეს თქვენი ნებისმიერი მოქმედება შეიძლება თქვენ წინააღმდეგ შემოტრიალდეს.
გირჩევთ, ყურადღება მთავარ, პრიორიტეტულ საკითხებზე გაამახვილოთ, მოვლენების არსს ჩასწვდეთ და ჩანაფიქრი რეალობად აქციოთ. ეცადეთ, საკუთარი შესაძლებლობები ობიექტურად და გონივრულად შეაფასოთ და ილუზიებს არ აჰყვეთ. საღამოს მთელი ყურადღების ოჯახური პრობლემისკენ გადატანა მოგიწევთ. მოულოდნელი კონფლიქტი გელით, მაგრამ თუ ილუზიებისგან გათავისუფლდებით, ის თქვენს სასარგებლოდ დასრულდება.
არახელსაყრელი დღეა. ბედი თქვენს სიმტკიცეს და მოთმინებას კიდევ ერთ გამოცდას მოუწყობს. უმნიშვნელო დეტალებმა და მცირე გაუგებრობამ შეიძლება, საქმის დასრულებაში ხელი შეგიშალოთ. საკუთარი შესაძლებლობების ფხიზელი შეფასება და გარშემო მყოფების მიმართ გამოჩენილი კეთილგანწყობა ამ დღის უარყოფითი ტენდენციების დაძლევაში დაგეხმარებათ. საღამოს მოსალოდნელია კამათი, რომელიც თქვენს სასარგებლოდ არ გადაწყდება. ეცადეთ, სუბიექტური შეფასებისგან გათავისუფლდეთ.
სავარაუდოდ, მთელი ყურადღების ოჯახურ პრობლემებზე გადატანა მოგიწევთ. თუ ილუზიებისგან გათავისუფლდებით, მოულოდნელი კონფლიქტი სწრაფად დასრულდება თქვენ სასარგებლოდ. ეცადეთ, საკუთარი ფინანსები აკონტროლოთ, რადგან გაუთვალისწინებელი მატერიალური ხარჯები გელით.
ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ ამ დღეს რადიკალური გადაწყვეტილებების მიღებისგან თავი შეიკავოთ და არ ჩაერიოთ საქმეებში, რომლებიც პასუხისმგებლობას და კოლექტიურ მოქმედებას მოითხოვენ. ურთიერთობაში წარმოქმნილმა პრობლემებმა შეიძლება, ხისტი გადაწყვეტილების მიღება გაიძულოთ.
არახელსაყრელი დღეა, რომელიც განწყობისა უეცარ ცვლილებას და კონკურენტების ინტრიგებს უკავშირდება. ვარსკვლავები არ გამორიცხავენ, რომ თქვენს გზაზე სერიოზული დაბრკოლებები გაჩნდეს. გირჩევთ, ყველა საქმეში ინტუიციას დაეყრდნოთ. მეგობრების რჩევამ ან პარტნიორის ჩარევამ შეიძლება, ჩიხში შეგიყვანოთ. პირად ცხოვრებაში წარმოქმნილი პრობლემები გადამწყვეტი ზომების მიღებისკენ გიბიძგებთ.
ამ დღის დასაწყისი ხელსაყრელია კოლექტიური მოქმედებებისა და ერთობლივი საქმიანობისთვის. ეცადეთ, პარტნიორებთან ურთიერთობის და კომერციული გარიგების დადების დროს რეალობის გრძნობა არ დაკარგოთ. მოსალოდნელია თაღლითობა ან ფინანსური ზარალი. დღის მეორე ნახევარში ახალი სასიყვარულო გამარჯვებები გელით.
არახელსაყრელი, კონფლიქტებითა და გაუგებრობებით სავსე დღეა. გარე სამყაროსთან სასტიკი შეტაკებები გელით. ეცადეთ, მოთმინება და გამძლეობა გამოავლინოთ. დღის მეორე ნახევარში ყველა კონფლიქტი მოგვარდება, მაგრამ შინაგანი დაძაბულობა და საფრთხის შეგრძნება კიდევ დიდხანს გაგყვებათ.
საკუთარი შესაძლებლობების ფხიზელი და ობიექტური შეფასება, კეთილშობილება და დიდსულოვნება საპირისპირო სქესის წარმომადგენლებთან ურთიერთობაში წარმატების მიღწევაში დაგეხმარებათ. ხელსაყრელი დღეა ინტიმური ურთიერთობისთვის.
ვარსკვლავები არ გამორიცხავენ, რომ თქვენს გზაზე სერიოზული დაბრკოლებები წარმოიშვას. განსაკუთრებით იმ შემთხვევაში, თუ ახალი იდეები სარისკო საქმიანობას უკავშირდება. გირჩევთ, ამ დღეს საყოფაცხოვრებო პრობლემების მოგვარებისა და ალკოჰოლის მიღებისგან თავი შეიკავოთ.
ტრანსფორმაციის დღეა. ცვლილებებს, რომლებიც უახლოეს მომავალში გელით, შეიძლება როგორც დადებითი, ასევე უარყოფითი მნიშვნელობა შედეგები მოჰყვეს, ამიტომ ეცადეთ, გონივრულად და წინდახედულად იმოქმედოთ. ამ დღეს უფრო ფრთხილი უნდა იყოთ, ვიდრე ოდესმე.
♓თევზი
ენერგეტიკული პოტენციალის ზრდის დღეა, რომელიც ხელსაყრელია სასამართლო დავების, საბუთების გაფორმების და საკუთარი ბიზნესის ორგანიზებისთვის. მოსალოდნელია დახმარება პარტნიორების მხრიდან. ერიდეთ უხეშობას, აგრესიას და საკუთარი სიმართლის ძალისმიერი მეთოდებით დამტკიცებას.