29 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 29 სექტემბრისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
ამ დღეს თავში ბევრი საინტერესო იდეა მოგივათ, მაგრამ ჯობს, თქვენთვის შეინახოთ, რათა ვიღაცამ მათი მითვისება არ სცადოს. ხელსაყრელი დღეა შოპინგისთვის - ნივთები, რომლებსაც დღეს იყიდით, დიდხანს მოგემსახურებათ და გასიამოვნებთ. აუცილებელი არ არის, ყველაფერი მარტომ აკეთოთ - შეგიძლიათ საკუთარი მოვალეობები სხვა ადამიანებსაც გაუნაწილოთ. ეცადეთ, საღამო უახლოესი ადამიანების გარემოცვაში გაატაროთ.
მოზღვავებული ენერგია საშუალებას მოგცემთ, რთული საქმე სწრაფად და მარტივად დაასრულოთ და დასვენების დროც დაგრჩეთ. დროა, სპორტდარბაზში სიარული ან სუფთა ჰაერზე სირბილი დაიწყოთ. ფიზიკური აქტივობა ისაა, რაც ახლა ჯანმრთელობის გაკაჟებისთვის გჭირდებათ. ეცადეთ, საკუთარი სიტყვები აკონტროლოთ და გარშემო მყოფებს კრიტიკული შენიშვნებით თავი არ მოაბეზროთ. თუ პრეტენზიები გაქვთ, ისე თქვით, რომ არავინ გაანაწყენოთ.
ამ დღეს ყველაზე დიდ სიამოვნებას შეხვედრები და ურთიერთობა მოგანიჭებთ, ამიტომ გირჩევთ, ლამაზად ჩაიცვათ და ძველ მეგობრებს ეწვიოთ. მათგან ბევრ საინტერესო ამბავს გაიგებთ. ზოგიერთი საკითხი შეიძლება თქვენთვის სტრესული იყოს, მაგრამ ეცადეთ, ემოციები საჯაროდ არ გამოხატოთ.
მხარი დაუჭირეთ საყვარელ ადამიანს და აგრძნობინეთ თქვენთვის რამდენად ძვირფასია. ამ დღის ზოგმა მოვლენამ შეიძლება გაგაღიზიანოთ, მაგრამ ეცადეთ სიმშვიდე შეინარჩუნოთ. თუ თქვენს ცხოვრებაში პრობლემა გაჩნდა, ეს ნიშნავს, რომ მნიშვნელოვან საკითხთან დაკავშირებით არასწორი გადაწყვეტილება მიიღეთ, თუმცა შეცდომის გამოსწორება ჯერ კიდევ შეიძლება.
თქვენი ქარიზმა ადამიანებს მაგნიტივით იზიდავს და ნებისმიერი თავყრილობის ცენტრად გაქცევთ. მშვენიერი დღეა ხმაურიანი წვეულებისა და ხალხმრავალი ადგილების მონახულებისთვის. იზრუნეთ საკუთარ და ოჯახის წევრთა ჯანმრთელობაზე. შემოდგომა პროფილაქტიკური კვლევების ჩატარებისთვის შესაფერისი დროა.
განწყობა მარტის ამინდივით ხშირად გეცვლებათ, რაც საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობაზე გავლენას ახდენს. შეეცადეთ, ემოციები აკონტროლოთ და ეს დღე საყვარელი ადამიანის გვერდით გაატაროთ, რომელსაც თქვენი ყველაზე კარგად ესმის და მხარს გიჭერთ. სახლის დალაგება და პირადი ნივთების მოწესრიგება სტრესისგან გათავისუფლებაში დაგეხმარებათ და თავს უკეთ იგრძნობთ.
ეცადეთ, კარგად გამოიძინოთ და დილიდან საკუთარ თავს პოზიტიური განწყობა შეუქმნათ. ეს დაგეხმარებათ ამ დღის ყველა სირთულეს წარმატებით გაუმკლავდეთ. დღის მეორე ნახევარში თქვენი ენერგია და შრომის ნაყოფიერება იმდენად გაიზრდება, რომ ყველა რთული და უსიამოვნო დავალების დასრულებას შეძლებთ.
კითხვის გასაგრძელებლად გადადით ბმულზე: https://funtime.ge/ka/news/dgis-horoskopi/29-sektembris-astrologiuri-prognozi-4412