4 დეკემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 4 დეკემბრისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
სასურველი შედეგის მისაღწევად უფრო აქტიური და შრომისმოყვარე უნდა გახდეთ და მენეჯმენტთან ურთიერთობა მოაგვაროთ. მოერიდეთ გარშემო მყოფებთან კამათს და აკონტროლეთ სიტყვები, რათა ვინმეს უსამართლოდ გული არ ატკინოთ. ნუ ინერვიულებთ, თუ რაღაც თქვენი გეგმის მიხედვით არ ხდება - დაწყებული საქმეების დროულად დასრულებას მაინც შეძლებთ. ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობის მდგომარეობას. სისუსტის შემთხვევაში, ერიდეთ ფიზიკურ და გონებრივ გადაღლას.
ამ დღეს მიიღებთ ინფორმაციას, რომელიც მიგახვედრებთ, რომელი მიმართულებით უნდა იმოძრაოთ. ეს ხელსაყრელი დროა იმისთვის, რომ თაროზე შემოდებული საქმეები დაასრულოთ. ეცადეთ, მეტი იაქტიუროთ, რომ მენეჯმენტმა თქვენი მცდელობა შენიშნოს. ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას. მოსალოდნელია ტრავმები და ნერვული სტრესი. თუ თავს ცუდად გრძნობთ, ექიმს მიმართეთ, თორემ დაავადება გახანგრძლივდება.
ხელსაყრელი დღეა ახალი საქმის დასაწყებად. ამაში თქვენი შემოქმედებითი სული და თავგადასავლების სიყვარული დაგეხმარებათ. შეიძლება მოულოდნელად მოგეჩვენოთ, რომ ყველაფერმა აზრი დაკარგა, მაგრამ ღრუბლები მალე გაიფანტება და ისევ თავდაჯერება დაგეუფლებათ. არ ინერვიულოთ ადამიანებზე, რომლებსაც არ მოსწონხართ - მიზანს მათი დახმარების გარეშეც მიაღწევთ.
ენერგიით სავსე ხართ, რაც საშუალებას გაძლევთ რამე საინტერესო გააკეთოთ ან თქვენი თამამი იდეები განახორციელოთ. ამ საქმეში კოლეგების მხარდაჭერა ძალიან გამოგადგებათ. ეცადეთ, საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობისთვის დრო გამონახოთ. საღამოს სასურველია ცეცხლთან ახლოს ყოფნა - სულ ერთია, ეს ტყეში დანთებული კოცონი იქნება, ბუხარი თუ სანთელი. თავი შეიკავეთ ფიზიკური სამუშაოსგან, რომელიც დიდ დატვირთვას მოითხოვს.
ამ დღეს ყურადღების ცენტრში მოექცევით. პიროვნული მომხიბვლელობა და ქარიზმა დაგეხმარებათ, რომ გარშემო მყოფთა კეთილგანწყობა მოიპოვოთ. გამოიყენეთ ეს დღე მეგობრებთან და კოლეგებთან ურთიერთობისთვის - თქვენს იდეებს ენთუზიაზმით გაიზიარებენ. სასურველის დაუყოვნებლივ მიღების სურვილმა შეიძლება პარტნიორთან ურთიერთობა გაგიფუჭოთ. გამორიცხული არ არის, რომ ძველ ნაცნობს შეხვდეთ, ვინც ოდესღაც ძალიან მოგწონდათ.
ეს დღე სწავლისა ცდა განვითარების უამრავ შესაძლებლობას გპირდებათ. შესაძლოა, ახალი გატაცება იპოვოთ, რომელიც თქვენი ცხოვრების განუყოფელი ნაწილი გახდება. ამ დღეს მიზანს მიაღწევთ თუ წვრილმანებს ყურადღებას მიაქცევთ და საქმეს სამომავლოდ არ გადადებთ. ერიდეთ უსარგებლო კამათს. გამბედაობა და ოპტიმიზმი უსიამოვნო სიტუაციიდან ღირსეულად გამოსვლაში დაგეხმარებათ.
ხელსაყრელი დროა საყვარელ ადამიანებთან სასაუბროდ - დაუსვით მათ კითხვები, რომლებიც დიდი ხანია გაწუხებთ. მიზნისკენ ნელ-ნელა, მაგრამ მტკიცე ნაბიჯებით მიიწევთ. ეს რამდენიმე მნიშვნელოვანი საკითხის მოგვარების საშუალებას მოგცემთ. შესაძლოა, ვიღაცამ სხვა ადამიანების დაპირისპირებასა და კონფლიქტებში ჩაგითრიოთ, მაგრამ გამოსავალს მონახავთ. მიუხედავად იმისა, რომ მნიშვნელოვანი ხარჯები გელით, ფინანსურ საკითხებზე ნერვიულობის საფუძველი არ გაქვთ.