6 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 6 ოქტომბრისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
ამ დღეს საყვარელ ადამიანების პრობლემები და ოჯახური საკითხები დიდ დროს წაგართმევთ. ნუ გაბრაზდებით, თუკი თქვენთვის მნიშვნელოვანი თემებით ვერავინ დააინტერესეთ. ეცადეთ, სიტუაციას მეორე მხრიდან შეხედოთ. მშვიდი დასვენება ძალების აღდგენაში დაგეხმარებათ. გირჩევთ, საკუთარი გეგმები და ოცნებები საიდუმლოდ შეინახოთ, რომ ვიღაცამ თქვენთვის ხელის შეშლა არ სცადოს
უსმინეთ საკუთარ თავს და საკუთარ სურვილებს. ამ დღეს შეიძლება საინტერესო საქმე აღმოაჩინოთ, რომელზეც აქამდე არაფერი გსმენიათ. თუ გონივრულად მოიქცევით მან შეიძლება დამატებითი შემოსავალი მოგიტანოთ. ხელსაყრელია ურთიერთობა საპირისპირო სქესის წარმომადგენლებთან. ეცადეთ, საკუთარი პოზიციები გააძლიეროთ, ინიციატივა და გამძლეობა გამოიჩინოთ.
შორი ქვეყნიდან ახალ ამბებს გაიგებთ. ვარსკვლავების ხელსაყრელი განლაგების წყალობით ურთიერთობების დამყარებას, გადაწყვეტილებების მიღებას და შეთანხმებების დადებას სწრაფად და ადვილად შეძლებთ. იზრუნეთ საკუთარ და ოჯახის წევრთა ჯანმრთელობაზე. ხელსაყრელი დროა მავნე ჩვევებისგან გათავისუფლების, დიეტის და ვარჯიშის დაწყებისთვის. მიწასთან მუშაობა და სახლის დალაგება სტრესის მოხსნაში დაგეხმარებათ.
ამ დღეს განსაკუთრებული ყურადღება ერთი შეხედვით უმნიშვნელო საქმეებზე უნდა გაამახვილოთ, რადგან გარკვეული დროის შემდეგ მათთან დაბრუნება და შეცდომების გამოსწორება მოგიწევთ. გახსოვდეთ, რომ მოთმინება ნებისმიერ საქმეში საუკეთესო მეგობარია, ხოლო თქვენი ფანტაზია ზოგჯერ რეალობაზე მნიშვნელოვანიც კი გახლავთ. თუ ვინმესთან შერიგებას და მობოდიშებას აპირებთ, უკეთეს დროს ვერ იპოვით.
ამ დღეს რთული და მნიშვნელოვანი ამოცანები დღის მეორე ნახევრისთვის უნდა დაგეგმოთ. უმჯობესია დილა მშვიდ დასვენებას და საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობას დაუთმოთ. იფიქრეთ იმაზე, თუ რა გართმევთ ენერგიას და ეცადეთ, ეს პროცესი მინიმუმამდე დაიყვანოთ. შესაძლოა, ბოლო დროს დაშვებული შეცდომები გაიმეოროთ, მაგრამ ამჯერად მათი გამოსწორების შანსი მოგეცემათ და ხელიდან არ გაუშვათ.
ეცადეთ, ეს დღე აქტიურად გაატაროთ, საინტერესო ადგილას წახვიდეთ, სპორტით დაკავდეთ და ხმაურიან წვეულებაზე გაერთოთ. ახალი ნაცნობობა სასიამოვნო და სასარგებლო იქნება. გამოცდილ ადამიანებთან მნიშვნელოვანი საკითხების განხილვა კარიერულ წინსვლაში და საქმიან პარტნიორებთან კავშირების გაძლიერებაში დაგეხმარებათ, რაც თქვენს კარიერაზე დადებითად იმოქმედებს.