9 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 9 აგვისტოსთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
ფიქრობთ, რომ ამ დღეს ყველაფრის მიღწევა შეგიძლიათ, მაგრამ ცდებით - დაბრკოლება შეიძლება ზუსტად მაშინ წარმოიშვას, როდესაც ყველაზე ნაკლებად ელით, ასე რომ ნუ მოდუნდებით. საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობაში მოსალოდნელია სირთულეები. ისეთ წვრილმანებზე იკამათებთ, რასაც სხვა დროს ყურადღებას არ მიაქცევდით.
კარგი დღეა ახალი საქმის დასაწყებად. სასურველი შედეგის მისაღწევად მოულოდნელ, მაგრამ ძალიან ეფექტიან გზას იპოვით. შესაძლოა, ძველ ნაცნობებს შეხვდეთ და ფინჯან ყავასთან წარსული გაიხსენოთ. დღის მთელი მეორე ნახევარი ხელსაყრელია სასწავლო და შემოქმედებითი საქმიანობისთვის. იდეების ნაკლებობა არ უჩივით. გამოჩნდება ადამიანი, რომელიც დახმარებას შემოგთავაზებთ.
ამ დღეს სიფრთხილე და ყურადღება უნდა გამოიჩინოთ - ერთი შეხედვით უმნიშვნელო დეტალებმა შეიძლება მნიშვნელოვანი როლი შეასრულოს. დიდი ხნის წინ შეძენილი ცოდნა და გამოცდილება ძალიან გამოგადგებათ. ცდილობთ, თქვენთვის ძვირფას ადამიანებს ასიამოვნოთ და მათგანაც საპასუხო ყურადღებას იღებთ. საღამოს მოსალოდნელია სასიამოვნო საჩუქრები და რომანტიკული სიურპრიზები.
ამ დღეს შეიძლება ძველ ნაცნობებს ან კოლეგებს შეხვდეთ, რომლებსაც თქვენთვის კარგი სიახლე ან საინტერესო შეთავაზება ექნებათ. დღის პირველი ნახევარი მოულოდნელ შემოსავალს გპირდებათ. საღამოს საშუალება გექნებათ, დიდი ხნის წინ დაგეგმილი საქმე განახორციელოთ. გირჩევთ, ეჭვებისგან გათავისუფლდეთ და იმოქმედოთ. საღამოს რომანტიკული სიურპრიზები გელით.
შეეცადეთ, მოთმინება და მეგობრული დამოკიდებულება გამოიჩინოთ მათთანაც კი, ვინც თქვენს პროვოცირებას და წონასწორობიდან გამოყვანას ცდილობს. ამ დღეს კარგი ურთიერთობის თუნდაც ფორმალურად შენარჩუნება ძალიან მნიშვნელოვანი იქნება და ამას მალე მიხვდებით. თავი შეიკავეთ რჩევა-დარიგებებისგან, როცა ამას არავინ გთხოვთ. დროა, რთული პრობლემების გადაჭრის ახალი გზა მოიფიქროთ და წარმატებას აუცილებლად მიაღწევთ.
ყველა თვალსაზრისით ხელსაყრელი, სასიამოვნო დღეა. სირთულეების არ გეშინიათ და ახალ საქმეებს ენთუზიაზმით ეკიდებით. თქვენი ძალისხმევის შედეგები ხშირად მოსალოდნელზე უკეთესია.
ადამიანები, რომლებიც თქვენს შესაძლებლობებს ადრე არ აფასებდნენ, ახლა მზად არიან, აზრი შეიცვალონ. გამორიცხული არ არის, რომ გავლენიანი მოკავშირეები გაიჩინოთ.