„გაქვთ წარმატების ენერგია და მუხტი, რომელიც უნდა გამოიყენოთ“ - პირველი ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი ნინა სუსლოვასგან
რა ფერის სამოსი მოუტანს წარმატებას კირჩხიბებს დღეს, რომელი რჩევები უნდა გაითვალისწინონ ზოდიაქოს დანარჩენმა ნიშნებმა იღბლის მოსაზიდად და რით იქნება გამორჩეული მოახლოებული შაბათ-კვირა? - აღნიშნულ თემაზე ასტროლოგმა და ეზოტერიკოსმა, ნინა სუსლოვამ გადაცემაში „დილა მშვიდობისა საქართველო“ ისაუბრა.
როგორც ასტროლოგმა აღნიშნა დღევანდელი დღის, პირველი ნოემბრის მმართველი პლანეტა ვენერა არის, შესაბამისად კარგი იქნება თუ ადრე დაწყებული საქმეების დასასრულებლად გამოვიყენებთ.
მნიშვნელოვანია გადააფასოთ ის პრიორიტეტები და მიზნები, რომლებიც გაქვთ. ახლებურად შეხედეთ ირგვლივ სიტუაციას და თუ საჭირო გახდა დაიწყეთ მოქმედება.
დღევანდელი დღე მნიშვნელოვანი ცვლილებების და ტრანსფორმაციის დღეა. კარგად უნდა დაფიქრდეთ და გაიაზროთ რა მიმართულებით გსურთ ეს ცვლილებები. შეაფასეთ ურთიერთობები და ეცადეთ სწორი დასკვნა გააკეთოთ.
გაქვთ წარმატების ენერგია და მუხტი, რომელიც უნდა დაინახოთ და გამოიყენოთ თქვენს სასიკეთოდ. მომენტებში თმობთ და ვერ დგამთ სწორ ნაბიჯებს, რადგან გეშინიათ. თუ გაქვთ რაიმე მიზნები და გეგმები ჩამოწერეთ და დაიწყეთ მოქმედება. მთავარია გქონდეთ საკუთარი თავის იმედი.
დროა გამოხვიდეთ კომფორტის ზონიდან და გადადგათ თამამი ნაბიჯები. რაღაც მომენტში თავად უქმნით საკუთარ თავს დაბრკოლებებს. ეცადეთ იყოთ მეტად თავდაჯერებულები. დღეს შეგიძლიათ ყვითელი ან წითელი ტანის სამოსის ჩაცმა, რათა დღემ წარმატებულად ჩაიაროს.
დაასრულეთ ძველი საქმეები, ეს ყველაფერი დაგეხმარებათ იმაში, რომ შემდგომში ახალი ნაბიჯები გადადგათ. თუ რაიმეს პატიება გსურთ და გინდათ სიტუაცია გამოასწოროთ, ეცადეთ ყველაფერი ჰარმონიაში მოიყვანოთ. თავი შეიკავეთ კონფლიქტებისგან.
ეცადეთ სწორად გაერკვეთ თქვენს შესაძლებლობებში და გაერკვეთ სიტუაციებში. მნიშვნელოვანია თქვენი შესაძლებლობები და მიზნები ერთმანეთს ემთხვეოდეს. ეს ყველაფერი მიზნის მიღწევაში დაგეხმარებათ.
მნიშვნელოვანია არ აჰყვეთ ცდუნებებს. შესაძლოა მიიღოთ ახალი შემოთავაზებები და იდეები, ეცადეთ მაქსიმალურად კარგად გადაამოწმოთ ყველაფერი. თუ რამეში ან ვინმეში ეჭვი გეპარებათ კარგად დააკვირდით. არ გადადგათ დაუფიქრებელი ნაბიჯები.
დღეს განსაკუთრებით ძლიერი იქნება თქვენი ემოციები და გრძნობები. ეცადეთ თავი ხელში აიყვანოთ და ერთგვარი შეჯამება გააკეთოთ გარკვეული საკითხების. ეს ბევრ რამეში დაგეხმარებათ და დასახულ მიზანს გაგიმარტივებთ.
მნიშვნელოვანი დღეა, როგორც პარტნიორული ისე მეგობრული ურთიერთობების კუთხით. შეხედეთ სხვა თვალით და გადააფასეთ. შეიძლება რაღაც დასრულდეს ან რაიმე ახლებურად დაიწყოთ.
დღევანდელნ დღეს წარმატებას მიაღწევთ სოციუმში. თუ რაიმე ახლის გაკეთება გინდათ, გამოიჩინეთ ინიციატივა. ნუ დაელოდებით იმას რომ სხვა გეტყვით და მიიღეთ შესაძლებლობა რომ სხვამ დაგინახოთ და დაგაფასონ.
გექნებათ ახალი მიზნები და იდეები, რომელთა განხორციელებაში დაგეხმარებათ გეგმის ჩამოწერა. ეცადეთ არეულობა და ქაოტურობა მოიშოროთ, რადგან ასე მიზნის მიღწევა გაგიჭირდებათ.
თევზებისაინტერესო დღე გაქვთ, რადგან შესაძლებლობა გექნებათ შეაფასოთ თქვენი სუსტი და ძლიერი მხარეები. შეგიძლიათ დაიხმაროთ ინტუიცია, რადგან თქვენი ქმედებები იყოს სწორი.