„კარგი პერიოდია იმიჯის შესაცვლელად... სამსახურეობრივი და კარიერული კუთხით მნიშვნელოვანი ეტაპი იწყება“ - ანზორ ოდიშარიას ასტროლოგიური პროგნოზი
ეზოტერიკოსმა ანზორ ოდიშარიამ გადაცემა „დილა მშვიდობისა საქართველოს“ ეთერში 12 ივნისის ასტროლოგიურ პროგნოზზე ისაუბრა.
ვერძებისთვუს დღევანდელი დღე გამორჩეულია, სასიცოცხლო ენერგია იზრდება. საშუალება გაქვთ დაისვენოთ და საჭირო ენერგიები მიიღოთ. თუ შინაგანი ემოციები და განცდები ხელს გიწყობთ, ყველაფერი ისეა, როგორც უნდა იყოს.
დღევანდელი დღე შანსების მომცემია. შეთავაზებები რომლებიც დღეს გამოჩნდება აუცილებლად უნდა გამოიყენოთ. კურორტების პერიოდი გრძელდება და გაქვთ შესაძლებლობა თქვენი სანუკვარი ოცნება აიხდინოთ. ყველა ხელის შემშლელი ფაქტორი უნდა მოშალოთ სწორი გადაწყვეტილებებით.
გამორჩეული და ოქროს დრო დადგა თქვენთვის. ბევრი სასიცოცხლო ენერგია ვითარდება თქვენს ცხოვრებაში. აქტიურობა და მიზნებისკენ სწრაფვა გჭირდებათ. თქვენ ახლა არ უნდა მოდუნდეთ, რადგან ახლა ერთ-ერთი გამორჩეული და სასიკეთო პერიოდი გაქვთ.
ეს ენერგიები თქვენზე ნაწილდება. თითქოს ტყუპებისგან გადმოდის დადებითი ენერგიები. აქტიურდება პარტნიორული და სასიყვარულო ურთიერთობები. ასევე ფინანსური კეთილდღეობაც. შეგიძლიათ თამამად იმოქმედოთ და შეძლოთ ის, რის მიღწევასაც ცდილობთ.
ლომები გრძნობენ ძალას და მხარდაჭერას, რომელიც მათშია. სამყარო პოზიტიურად მოქმედებს თქვენზე, შესაბამისად შეგიძლიათ განავითაროთ ახალი შესაძლებლობები. ყველაფერი რასაც ახლა დაგეგმავთ, მნიშვნელოვან გავლენას მოახდენს თქვენს მომავალზე.
სამსახურეობრივი და კარიერული კუთხით მნიშვნელოვანი ეტაპი იწყება. არ უნდა იზარმაცოთ და არ უნდა გაჯიუტდეთ. ხან და ხან ინიციატივა საჭიროა. თქვენს წამოწყებას და აქტიურობას ელოდება სამყარო. არ შეშინდეთ, ყველა სფეროში შეგიძლიათ იყოთ წარმატებულები.
♏სასწორი
თქვენთვის ცდუნების პერიოდია. სამყარო გამოწმებთ რამდენად მდგრადი ადამიანი ხართ. რამდენად შეგიძლიათ პროვოკაციებს გაუძლოთ და არ აჰყვეთ იმ სიცრუეს, რაც თქვენს ირგვლივ არსებობს. თუ ამ ყველაფერს გადალახავთ, თქვენ იქნებით ძალიან ბედნიერები.
♏მორიელი
კარგი პერიოდია იმიჯის შესაცვლელად. დაბრკოლებები და განცდები იმის, რომ ყველაფერი ისე არ მიდის, როგორც თქვენ გინდათ შესაძლოა ცოტა შემაფერხებელი იყოს. ეს ყველაფერი თქვენი ილუზიაა. ბევრად უკეთ ხართ ვიდრე იყავით. ბევრად მეტი ძალა გაქვთ ვიდრე გქონდათ და უფრო მეტს მიაღწევთ.
♐მშვილდოსანი
თქვენთვის ბევრი შეზღუდვები წესდება თითქოს ყველაფერი ისე არ მოდის, როგორც თქვენ გინდათ. რაღაცები თქვენს ცხოვრებაში შეფერხებული და გაჩერებულია, თითქოს არ იძვრის. მაგრამ არ შეგეშინდეთ ეს ყველაფერი იმის საშუალებას გაძლევთ, რომ დაფიქრდეთ და გააანალიზოთ.
♑თხის რქა
თქვენთვის ენერგიები ზრდადია და წარმატება მოდის. ნუ შფოთავთ, თუ გრძნობთ არასტაბილურობას, შეგიძლიათ გარკვეული მოქმედებები განახორციელოთ. მედიტაცია, ლოცვა, ვარჯიში ამაში დაგეხმარებათ.
♒მერწყული
ეს პერიოდი თქვენთვის გამონაკლისია. თქვენთვის გამონათების და გაღვიძების ხანა იწყება. გარკვეულწილად სამყარო ჩქარობს და ცდილობს მიგაღებინოთ გადაწყვეტილებები, რომელსაც შესაძლოა ქაოსი მოჰყვეს. ეს ყველაფერი გჭირდებათ. არ ჩაეჭიდოთ წარსულს და გაუშვით.
♓თევზები
შეზრუდვები გრძელდება თუმცა ბევრად უკეთესი მდგომარეობაა. წარმატებები ენერგიები და შანსები იზრდება. ის ფაქტორები, რომლებიც აქამდე ხელს გიშლიდათ, შედარებით გამოსწორებულია.