რა გელოდება დღეს? - 2 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი, ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის
დილით თავს მოდუნებულად გრძნობთ და მუშაობის დაწყება გიჭირთ. გირჩევთ, ყველაზე რთული საქმეებით დაიწყოთ, რომლებიც გამოგაფხიზლებთ, საღამოსთვის კი მარტივი და სასიამოვნო საქმეები შემოინახოთ. ამ დღეს თქვენი პიროვნული ხიბლი ადამიანებს მაგნიტივით იზიდავს.
ეცადეთ, კარიერულ წინსვლას და პროფესიული პოზიციების განმტკიცებას მეტი ყურადღება დაუთმოთ. იფიქრეთ ახალი პროექტების დაწყებაზე, რათა მენეჯმენტს თავი მოაწონოთ. წესები დაიცავით და ნუ გარისკავთ - ახლა საეჭვო ექსპერიმენტების ჩატარებისთვის არახელსაყრელი გარემოა.
გარშემო მყოფების თვალში საკუთარი პერსონის ორიგინალურად წარმოჩენის სურვილი შეიძლება თქვენს კარიერაზე ცუდად აისახოს. ვარსკვლავები გვირჩევენ, ექსპერიმენტებს მოერიდოთ და კარგად გამოცდილი, საიმედო ხერხებით იმოქმედოთ.
ამ დღეს მცირე უსიამოვნებები და სირთულეები დაგანახვებთ, ცხოვრების რომელ სფეროებს უნდა მიაქციოთ განსაკუთრებული ყურადღება. ეცადეთ, მოვლენების შუაგულში იტრიალოთ და ყველაფერი აკონტროლოთ, რათა სიტუაცია უმართავი არ გახდეს. ამ დღეს უცნობ ადგილებს და საეჭვო ნაცნობობას უნდა მოერიდოთ.
მოემზადეთ რთული და კონფლიქტებით სავსე დღისთვის. სავარაუდოდ, პროფესიულ საქმიანობაში მრავალი პრობლემის გადაჭრა და სირთულეების გადალახვა მოგიწევთ. ახალი პროექტების დაწყებამდე, გირჩევთ ძველი დაასრულოთ - ორი კურდღლის დევნაში შეიძლება საერთდ ხელცარიელი დარჩეთ.
დღის პირველ ნახევარში უამრავი მნიშვნელოვანი საკითხის მოგვარება გელით, თუმცა, თუ საღამომდე დაიცდით, ბევრი თავისთავად, თქვენი ძალისხმევის გარეშე მოგვარდება. ნუ დაივიწყებთ ადამიანს, რომელმაც რთულ დროს არ მიგატოვათ - სავარაუდოდ, დახმარება ახლა მას სჭირდება და იმედს ნუ გაუცრუებთ.
მიუხედავად იმისა, რომ საქმეში უდავო ლიდერი ხართ, გირჩევთ, ამ დღეს სხვების მოსაზრებები აუცილებლად გაითვალისწინოთ. დღის მეორე ნახევარი ხელსაყრელია ფინანსური და ქონებრივი საკითხების განხილვისთვის - ინტუიცია არ გიღალატებთ.
გახსოვდეთ, რომ ზომიერი ფიზიკური აქტივობა თქვენს განწყობას და ჯანმრთელობას მნიშვნელოვნად გააუმჯობესებს.
ამ დღეს მცირე პრობლემების დასაძლევად დიდი დროის დახარჯვა მოგიწევთ. გირჩევთ, გადაწყვეტილების მიღების დროს საკუთარ ინტუიციას და სურვილებს მოუსმინოთ. ამ დღეს თქვენთვის სასიცოცხლოდ მნიშვნელოვანია, რომ მოვლენების შუაგულში იტრიალოთ და ყველა დისკუსიასა და მოლაპარაკებაში მონაწილეობა მიიღოთ.
ემოციურად რთული და დაძაბული დღეა. დილიდან პრობლემების მოგვარება და უსიამოვნო საქმეებთან გამკლავება მოგიწევთ. ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ მოვლენები თვითდინებაზე მიუშვათ და მათ შედეგზე არ ინერვიულოთ. დღის მეორე ნახევარში განწყობა გაგიუმჯობესდებათ და თავს გაცილებით უკეთ იგრძნობთ.
ეცადეთ, მცირე პრობლემების მიმართ ოპტიმისტურად განეწყოთ და გჯეროდეთ, რომ სასურველ შედეგს მიიღებთ. გახსოვდეთ, რომ თქვენი პროფესიული თ პირადი წარმატება სწორედ ამაზეა დამოკიდებული. ურთიერთობის დროს ყურადღება მიაქციეთ თანამოსაუბრის სხეულის ენას და ნათქვამის ფარულ მნიშვნელობას - ამ გზით შეიძლება მისი ნამდვილი განზრახვების შესახებ გაიგოთ.
შესაძლოა, თქვენი გარემოცვიდან ვინმემ არასწორი ინფორმაცია მოგაწოდოთ. ამიტომ გადაწყვეტილების მიღებამდე ფაქტები საგულდაგულოდ უნდა შეამოწმოთ. დასვით კითხვები, რომლებიც გაწუხებთ და უცნობებთან გულახდილობას მოერიდეთ.
ამ დღის წარმატება თქვენს განწყობაზეა დამოკიდებული. პოზიტიური განწყობა საშუალებას მოგცემთ, რთული საკითხები სწრაფად მოაგვაროთ და სიტუაცია თქვენ სასარგებლოდ შეცვალოთ. მოერიდეთ ძველი წყენის გახსენებას და წარსულზე ფიქრს. ახლა ეს, გაღიზიანების გარდა, არაფერს მოგიტანთ.