რა გელოდება დღეს? - 27 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი, ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის
ამ დღეს გირჩევთ, მიმდინარე პრობლემები მოაგვაროთ, რადგან უახლოეს დღეებში ამისთვის ვეღარ მოიცლით. საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობაში მოსალოდნელია უთანხმოება - მათ ხშირად თქვენი სიტყვები და ქმედებები არასწორად ესმით. დღის მეორე ნახევარში მოსალოდნელია სასიამოვნო სიურპრიზი და მოვლენების ხელსაყრელი განვითარება.
ვარსკვლავები თქვენს მხარეს არიან, ამიტომ ნებისმიერ დავალებას სწრაფად და ადვილად გაუმკლავდებით. ეცადეთ, ეს შესაძლებლობა სწორად გამოიყენოთ. შანსი გექნებათ, რომ ახალი პარტნიორები იპოვოთ და მომგებიანი თანამშრომლობა დაიწყოთ. დღის მეორე ნახევარი ხელსაყრელია მსხვილი გარიგებებისთვის.
დროს თუ არ დაკარგავთ, ამ დღეს ბევრის გაკეთებას მოასწრებთ. თვითკონტროლი და დისციპლინა ძალიან მნიშვნელოვანია - მათ გარეშე ცდუნებებთან გამკლავება და სიმშვიდის შენარჩუნება გაგიჭირდებათ. საღამო ყველაზე შესაფერისი დროა პოტენციურ პარტნიორებთან საქმიანი ურთიერთობისა და სამუშაო საკითხების განხილვისთვის. ამ დღეს შანსი გექნებათ, მხარდაჭერა იმ ადამიანებისგან მიიღოთ, რომლებსაც ძალიან პატივს სცემთ.
ამ დღეს წარმატებას ის კირჩხიბები მიაღწევენ, რომლებიც არავის რჩევებს და დახმარებას არ ელიან, მხოლოდ საკუთარი თავის იმედი აქვთ და პასუხისმგებლობის აღების არ ეშინიათ. ხელსაყრელი დღეა სწავლისთვის. პოტენციურ ბიზნესპარტნიორებთან შეხვედრები სასურველი შედეგით დასრულდება. მარტოხელა კირჩხიბებისთვის საქმიანი თანამშრომლობა შეიძლება სიყვარულში გადაიზარდოს - ადამიანებს საერთო ინტერესები ძალიან აახლოებს.
ამ დღეს იღბალი იმ ლომს გაუღიმებს, რომელიც მზადაა თავდაუზოგავად იშრომოს და ადამიანებს უანგაროდ დაეხმაროს. თქვენი სიკეთე აუცილებლად დაფასდება, მაგრამ ცოტა მოგვიანებით. საყვარელ ადამიანებთან ურთიერთობა მშვენივრად აეწყობა. ერთმანეთის უსიტყვოდ გესმით და მზად ხართ, ერთმანეთის პასუხისმგებლობა გაიზიაროთ. დღის მეორე ნახევარი მოულოდნელ საჩუქრებს გპირდებათ, მაგრამ არც უფროსი ნათესავების შესახებ დაივიწყოთ - შესაძლოა, ერთ-ერთი ჯანმრთელობის პრობლემებმა შეაწუხოს.
დღის პირველ ნახევარში ძალიან ფრთხილად უნდა იყოთ, რათა საკუთარი გულუბრყვილობის გამო არ დაზარალდეთ. ყურადღება გამოიჩინეთ საბუთების ხელმოწერის ან ფინანსური ვალდებულებების აღების დროს. ამ დღეებში სამოგზაუროდ წასვლა არ არის მიზანშეწონილი. დღის მეორე ნახევარი გაცილებით მშვიდი და ხელსაყრელი იქნება. შესაძლოა, ძველი ჩანაფიქრის განხორციელება შეძლოთ ან ერთგული თანამოაზრეები იპოვოთ.
ამ დღეს ურთიერთობებში სიფრთხილე უნდა გამოიჩინოთ. დილიდან უჩვეულოდ მგრძნობიარე ხართ და ნებისმიერი შენიშვნა გულთან ახლოს მიგაქვთ, ამიტომ ისეთ ადამიანთან ურთიერთობა, რომელიც ირგვლივ ყველას აკრიტიკებს, არაფერში გჭირდებათ. გამორიცხული არ არის, რომ ადამიანების დახმარების სურვილმაც პრობლემები შეგიქმნათ - ვიღაცამ შეიძლება თქვენი სიკეთე ბოროტად გამოიყენოს. დღის მეორე ნახევარში სამსახურთან ან ბიზნესთან დაკავშირებით სასიხარულო ამბავს გაიგებთ. უახლესი წარსულის ანალიზი შეცდომებს თავიდან აგაცილებთ.
ხელსაყრელი დღეა თანამშრომლობის დასაწყებად. საშუალება გექნებათ, რომ თანამოაზრეებთან ერთობლივი გეგმები და ქმედებები შეათანხმოთ. გამორიცხული არ არის რომანტიკული თავგადასავალი, თუმცა ახლა სასიყვარულო ურთიერთობების განვითარებისთვის არახელსაყრელი დროა. ინტუიცია დაგეხმარებათ, რომ ახალ პარტნიორთან ხელსაყრელი გარიგება დადოთ. თუ სწრაფად და ადვილად იღლებით, იმუნიტეტის გაძლიერებაზე უნდა იზრუნოთ. დღის ბოლოს ოჯახის წევრთან დაკავშირებით სასიხარულო ამბავს შეიტყობთ.
წინააღდეგობრივი დღეა - ერთი მხრივ, პიროვნული თვისებების დახმარებით ადამიანებთან ურთიერთობას ადვილად ამყარებთ და ადვილად ხიბლავთ, მეორე მხრივ, მცირე პრობლემებს გამო გეგმების განხორციელებას ხშირად ვერ ახერხებთ. წარუმატებელი შესყიდვები და მცირე ფინანსური ზარალი გელით. არახელსაყრელი დღეა ფულთან ან ძვირფას ქონებასთან დაკავშირებული საკითხების მოსაგვარებლად. ვარსკვლავები შეყვარებულ მშვილდოსნებს მფარველობენ - ბევრი რომანტიკული თავგადასავალი გელით.
ამ დღეს გეგმების განხორციელება არ უნდა იჩქაროთ - უმჯობესია, ხელსაყრელ მომენტს დაელოდოთ. საშუალება გექნებათ, რომ სასიამოვნო ადამიანები გაიცნოთ და საინტერესო, მეგობრული ურთიერთობა დაამყაროთ. თქვენი სასიცოცხლო პოტენციალი თანდათან მცირდება, ამიტომ მეტი დასვენება გჭირდებათ, სიტუაცია კი პირიქით, თქვენგან გადამწყვეტ მოქმედებას მოითხოვს. შესაძლოა, სასურველი შედეგის მიღება შეძლოთ, მაგრამ შემდეგ ძალები უნდა აღიდგინოთ.
ამ დღეს ნებისმიერი შეხვედრა, მათ შორის დაუგეგმავი, კარგად ჩაივლის. საქმიანი მოლაპარაკებები სასურველ შედეგს მოგიტანთ და შეიძლება მნიშვნელოვან დოკუმენტებს ხელი მოაწეროთ. დღის მეორე ნახევარში მოგიწევთ, ყურადღება ოჯახურ საკითხებზე გადაიტანოთ - ახლობელ ადამიანებს თქვენი მხარდაჭერა და დახმარება სჭირდებათ. დაუპატიჟებელი სტუმრები თქვენთან დიდხანს დარჩებიან, თუნდაც ეს დიდად არ გსიამოვნებდეთ.
ამ დღეს შესაძლებლობა გექნებათ, რომ კონკურენტებს გაუსწროთ და პირადი მიღწევები გააუმჯობესოთ. დღის მეორე ნახევარში საშუალება გექნებათ, რთულ სიტუაციაში ჩავარდნილ ადამიანს დაეხმაროთ. თქვენი ენერგიის, შეუპოვრობისა და მონდომების წყალობით ბევრი ოჯახური პრობლემა მოგვარდება