რა გელოდება დღეს? - 29 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეცადეთ, დიდი და შრომატევადი საქმის დაწყებას მოერიდოთ. ბოლო დროს ისედაც ბევრი მუშაობა გიწევთ, ამიტომ შეწყვიტეთ დინების საწინააღმდეგოდ ცურვა და მოდუნდით. ვარსკვლავები გირჩევენ, ყურადღება ცხოვრების იმ სფეროებს მიაქციოთ, რომლებსაც ბოლო დროს ნაკლებად იხსენებთ. მეგობრების შეკრება და მხიარული წვეულება, - ასეთი აქტიური დასვენება შეიძლება ბევრად უფრო საინტერესო იყოს, ვიდრე დივანზე წოლა და ტელევიზორის ყურება.
ოჯახის წევრებს და ახლობელ ადამიანებს თქვენი ცხოვრების ბობოქარ რიტმთან შეგუება უჭირთ. გრძნობთ, რომ ბევრი რამის გაკეთება შეგიძლიათ, ენერგიით და იდეებით სავსე ხართ და ყველაზე რთულ ამოცანებსაც ადვილად უმკლავდებით. ყველაზე მეტად გარშემომყოფთა გულგრილობა გაღიზიანებთ, ამიტომ უმჯობესია მხოლოდ საკუთარი თავის იმედი გქონდეთ.
ახლობელ ადამიანებს უფლება მიეცით, საკუთარ პრობლემებს თავად გაუმკლავდნენ. ჰოროსკოპის ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ სხვებზე ზრუნვის ნაცვლად რამე სასიამოვნო გააკეთოთ. მაგალითად, შემოქმედებით დაკავდეთ ან საკუთარ თავზე იზრუნოთ.
უბრალოდ, ვალდებული ხართ, რომ საკუთარი აზრები საყვარელ ადამიანებს და მეგობრებს მაინც გაუზიაროთ. ამ დღეს თქვენი თავი დიდი იდეების გენერატორია! შესაძლოა, თქვენს იდეებს მაშინვე ვერ ჩასწვდნენ და დააფასონ, მაგრამ ამას უნდა შეეგუოთ. კირჩხიბი დროს იმდენად უსწრებს, რომ პერიოდულად უნდა შეჩერდეს და სხვებს საშუალება მისცეს, დაეწიონ.
ამ დღეს ფიზიკური მუშაობისთვის განწყობილი არ ხართ და დილიდან ცდილობთ, ნაკლები იმოძრაოთ. სამაგიეროდ, გონებრივ სამუშაოს შესანიშნავად უმკლავდებით და სამსახურთან დაკავშირებით ბრწყინვალე გეგმებს ადგენთ. თქვენი იდეები გამჭრიხობით და ლოგიკურობით გამოირჩევა. არც თუ ისე შორეულ მომავალში ამ იდეებმა შეიძლება კარიერული წინსვლა და კარგი შემოსავალი მოგიტანოთ.
ქალწულს გაუმართლა - მას ნებით თუ უნებურად იმის გაკეთება უწევს, რაც უყვარს. უფრო სწორად, ვარსკვლავები სხვა არჩევანს არ გიტოვებენ - თუ სხვა საქმეს შეეჭიდებით, ვერაფერს მიაღწევთ. რუტინული მოვალეობების გამო შეიძლება ისე მოიწყინოთ, რომ მთქნარებისგან ყბები გეტკინოთ. საინტერესო საქმის კეთება კი არა მარტო სასიამოვნო ემოციებს, შესანიშნავ შედეგებსაც მოგიტანთ.
ამ დღეს შეიძლება თავი გამოიჩინოთ, როგორც მშვენიერმა მეგობარმა ან საშიშმა მოწინააღმდეგემ - გააჩნია, ვის როგორ გაუმართლებს! თქვენი ნებისმიერი გეგმა და იდეა გამჭრიახობით გამოირჩევა. ეს გეგმები ძირითადად იმას ეხება თუ როგორ დაეხმაროთ მეგობრებთან ან გაუმკლავდეთ მტრებს. ორივე შემთხვევაში წარმატებას მიაღწევთ, ამიტომ კონკურენტებმა თქვენთან დამეგობრება უნდა სცადონ.
ერთგვარ გაურკვევლობაში ხართ და თავს ძალიან დაბნეულად გრძნობთ. თუ სიტუაცია თქვენგან სწრაფი გადაწყვეტილების მიღებას არ მოითხოვს, დაბნეულობამ შეიძლება ძალიან არ დაგაზარალოთ. წინააღმდეგ შემთხვევაში, შეიძლება რეალობისგან გაქცევა სცადოთ. ერთი სიტყვით, ამ დღეს ნებისმიერ აქტიურობას უნდა მოერიდოთ და რაც შეიძლება მეტი დაისვენოთ.
სურვილის შემთხვევაში, ბევრის მიღწევა შეგიძლიათ, თუმცა, საეჭვოა, რომ ასეთი სურვილი გაგიჩნდეთ. იმისთვის, რომ ეს დღე ნათელი და საინტერესო იყოს, საკმარისია რამე იდეამ დაგაინტერესოთ ან, ბოლოს და ბოლოს, ახალი, საინტერესო ნაცნობობა გააბთ.
თუ მოწყენილობას თავს დააღწევთ და რაიმეს ორგანიზებას დაიწყებთ, შედეგი ყველას აღაფრთოვანებს. ეს ეხება ნებისმიერ, მათ შორის ოფიციალურ ღონისძიებებსაც, რომ არაფერი ვთქვათ ჩვეულებრივ წვეულებებზე. საკმარისია ინიციატივა ხელში აიღოთ, რომ გარშემო მყოფები თქვენი დავალებების შესრულებას სიამოვნებით შეუდგებიან.
ეს არის დღე, როდესაც არაფრის კეთება არ გსურთ და სიტუაციაც ხელს გიწყობთ, რომ სურვილი აისრულოთ. საქმე რომც გამოჩნდეს, გირჩევნიათ არ შეამჩნიოთ. ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ ეს პასიური დღე მხოლოდ საკუთარ თავს და საყვარელ ადამიანებს დაუთმოთ.
თევზებს ძალიან იღბლიანი დღე ელით! მოზღვავებული ენერგია შესაძლებლობას გაძლევთ, რომ კონკურენტები უკან ჩამოიტოვოთ. ვარსკვლავები გირჩევენ, წვრილმანებზე დრო არ დაკარგოთ - ასეთი იღბლიანი დღე ისეთ საქმეს უნდა დაუთმოთ, რაც ყველაზე დიდ სარგებელს მოგიტანთ.