რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 20 ნოემბრისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
20 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი, ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის:
ამ დღეს ყველა გრძნობის ორგანო გამძაფრებული გაქვთ - მხედველობა, სმენა, შეხება, ყნოსვა. გამძაფრებული ინტუიცია მოსალოდნელი შეცდომების შესახებ გაფრთხილებთ და ღირებული რჩევებით გეხმარებათ.
ამ დღეს ზედმეტად კატეგორიული ხართ და სამყაროს მხოლოდ შავ-თეთრ ფერებში ხედავთ. საეჭვოა, რომ გარშემო მყოფებს თქვენი პრეტენზიულობა მოეწონოთ, ამიტომ ეცადეთ უფრო მომთმენი იყოთ ადამიანებისა და მათი ნაკლოვანებების მიმართ.
პოზიტიური განწყობის წყალობით, ამ დღეს ყველგან ბრწყინავთ. ერთადერთი სირთულე ისაა, რომ ემოციური აღმაფრენის გამო ყოველდღიური, შრომატევადი საქმის შესრულება გიჭირთ. სამაგიეროდ, თავს მშვენივრად გრძნობთ იქ, სადაც ცხოვრება ჩქეფს. ვარსკვლავები გირჩევენ, აუცილებლად წახვიდეთ წვეულებაზე, სადაც დაგროვილი ემოციებისგან დაიცლებით და იმხიარულებთ.
სავარაუდოდ, ამ დღეს საკუთარ წარსულს შეხვდებით. შეიძლება, ძველი ფოტოალბომი იპოვოთ, დიდი ხნის უნახავ ადამიანს გადაეყაროთ, ძველი პროექტის განახლება მოინდომოთ. ასეა თუ ისე, ამ დღის ზოგი მოვლენა წარსულს სასიამოვნოდ გაგახსენებთ.
კომუნიკაბელურობის წყალობით, საერთო ენის გამონახვას ნებისმიერ ადამიანთან ახერხებთ! ყველაფერი, რაც კარიერას, დაწინაურებას და კომუნიკაციას ეხება, შესანიშნავად გამოგდით. თუ უფროსისა და კოლეგებისთვის საკუთარი იდეების გაზიარება, ახალი პროექტის დაწყება ან საჭირო კონტაქტების დამყარება გსურთ, ამისთვის უკეთესი დროს ვერ იპოვით.
ეცადეთ, ფული უფრო ეკონომიურად ხარჯოთ. უსარგებლო ნივთების შეძენის გარდა, შეიძლება თაღლითების სამიზნეც გახდეთ. ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ ყოველი თეთრი აკონტროლოთ და ფინანსებთან დაკავშირებული მანიპულაციები სხვა დღისთვის გადადოთ.
ამ დღეს ნებისმიერ დავალებას სწრაფად და ადვილად გაუმკლავდებით. ეს არ ნიშნავს, რომ გზაზე დაბრკოლებები არ შეგხვდებათ, უბრალოდ, მათ გვერდს ადვილად აუვლით. გარკვეულწილად, ეს თქვენი დახვეწილი ინტუიციისა და ოპტიმისტური განწყობის დამსახურებაა.
დილიდან ურთიერთსაწინააღმდეგო ემოციებს ებრძვით. თუ არ გსურთ, რომ დაუფიქრებელმა ნაბიჯებმა საბედისწერო შეცდომამდე მიგიყვანოთ, ეცადეთ ემოციები აკონტროლოთ და სიმშვიდე შეინარჩუნოთ.
ვარსკვლავები გირჩევენ, რომ ღრუბლებიდან მიწაზე დაეშვათ და რეალობა შეაფასოთ. თუ ოცნებების განხორციელება გსურთ, მათზე სათანადო ფოკუსირება უნდა მოახდინოთ. გამოვა თუ არა? თუ არ სცადეთ, ვერასოდეს გაიგებთ.
თქვენს ცნობისმოყვარეობას საზღვარი არ აქვს! მთელ დღეს ცდილობთ, რაღაც ახალი ისწავლოთ ან გაიგოთ. ეცადეთ, თავისუფალ დროს მუზეუმში, კინოში ან ისეთ ადგილზე წახვიდეთ, სადაც არასოდეს ყოფილხართ.
ბედი გაიძულებთ, რომ საკუთარი ბუნაგიდან გამოძვრეთ და სამყაროს შეეგებოთ. ამ დღეს ახალი ნაცნობობა და შეხვედრები გელით, რომლებიც თქვენს ცხოვრებას გარკვეულწილად შეცვლის.
როგორი მიზანიც არ უნდა გქონდეთ, ამ დღეს შანსი გაქვთ, რომ ერთი ნაბიჯით მიუახლოვდეთ. თქვენს ჰოროსკოპში მონდომება და დიდი შინაგანი ძალა დომინირებს. ვარსკვლავები მოქმედებისკენ მოგიწოდებენ - მამაცი ადამიანები საკუთარ ბედს თავად ქმნიან.