ვისთვის იქნება დღევანდელი დღე სიახლეებით დატვირთული და ზოდიაქოს რომელი ნიშანი უნდა დააკვირდეს სიზმრებს? - 11 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
როგორი იქნება 11 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი ზოდიაქოს 12 ნიშნისთვის, ამის შესახებ „დილა მშვიდობისა საქართველოს“ ეთერში ასტროლოგი ანზორ ოდიშარია საუბრობს.
ვერძი
ეცადეთ სამყაროსთან მოხვიდეთ ჰარმონიულ ურთიერთობაში და არ შეხვიდეთ კონფლიქტში. დღეს შესაძლოა თქვენს ირგვლივ იყოს ინტრიგა და გახდეთ პროვოკაციის მსხვერპლი, მაგრამ თუ სიდინჯეს გამოიჩენთ ყველაფერი კარგად იქნება.
თუ წარსულის საქმეები არ მიიყვანეთ ბოლომდე, დღეს იგრძნობთ იმ გავლენას, რომელიც შეიძლება წარსულს ჰქონდეს თქვენ ცხოვრებაში.
ტყუპები
გაქვთ ის ენერგია, როცა გრძნობთ, რომ ამოისუნთქეთ და განთავისუფლდით. მომავალი უკვე შეიძლება ისეთი იყოს, როგორიც წარმოგიდგენიათ.
კირჩხიბი
ძალა, რომელიც ამ პერიოდში მოდის გეხმარებათ, რომ ყველა სირთულე და ნეგატივი დაძლიოთ, ეს პერიოდი გაძლევთ საშუალებას გაერკვეთ ბევრ რამეში.
ეს პერიოდი ძლიერია და გაძლევთ საშუალებას, რომ თქვენი მიზნები და გეგმები მოიყვანოთ მწყობრში. სიკეთე გელოდებათ, მთავარია იყოთ მზად ამისთვის. ეცადეთ გამოხატოთ მადლიერება ყველა მიმართულებით.
ქალწული
ყველაფერი ის, რაც აქამდე მოლოდინში იყო, დღეს ნამდვილ სახეს იღებს. ადამიანებმა შეიძლება საინტერესო შემოთავაზებით მოგმართონ და თქვენ იგრძნოთ თქვენი როლი.
სასწორი
მნიშვნელოვანი დღეა, რომ დააბალანსონ ჯანმრთელობა. კარგია დღევანდელი დღე მედიტაციისთვის, ლოცვისთვის.  ეცადეთ ის ძალა და რესურსები, რაც ამ პერიოდის განმავლობაში თქვენთან მოდის არ გაფლანგოთ.
დღის მანძილზე სიმბოლოები გაძლევთ იმის საშუალებას, რომ თქვენი ცხოვრება წარმატებულად მიმართოთ. გაუფრთხილდით პერსონალურ ინფორმაციას, არაფერი წამოგცდეთ ისეთი.
მშვილდოსანი
ეცადეთ საქმე მიიტანოთ ბოლომდე და ენერგია, რომელიც გაქვთ დაგეხმარებათ იმაში რომ სასურველი საქმე, რომელიც გაქვთ დაწყებული ბოლომდე მიიყვანოთ.
გჭირდებათ დასვენება, და თქვენ ფიზიკურ მდგომარეობაზე ზრუნვა. ეცადეთ საკუთარ თავს დიდი დრო დაუთმოთ და ეს დღე კარგად ჩაივლის.
მერწყული
შეგიძლიათ იმოგზაუროთ წახვიდეთ გარეთ, მეგობრებთან, ახლობელთან და თანამშრომლებთან ერთად, ეს ყველაფერი დაგეხმარებათ იმაში, რომ განვითარდეთ.
თევზები
დღევანდელი დღე კეთილდღეობით არის სავსე, მაგრამ იცოდეთ ჯანმრთელობაზე ზრუნვა გჭირდებათ. სიზმრებს და ინფორმაციას მიაქციეთ ყურადღება.