დააკვირდით! 4 უცნაური ნიშანი ხელისგულებზე, რომლებიც თქვენს განსაკუთრებულ ნიჭზე მიუთითებს
ვიღაცამ დაბადებიდან იცის თავისი უჩვეულო შესაძლებლობების შესახებ, ვიღაცას კი დრო და დამატებითი ინფორმაცია სჭირდება, რომ ისინი საკუთარ თავში აღმოაჩინოს. ჩვენ გეტყვით, ხელზე არსებული რომელი ხაზები მიუთითებს იმაზე, რომ შესაძლოა ჯადოქრობის ნიჭი გქონდეთ.
ჯვარი
ყველაზე გავრცელებული ჯადოქრობის ნიშანი ხელისგულზე. ის შეიძლება იყოს სწორი ან ირიბი, სრულყოფილად სიმეტრიული ან დახრილი, მაგრამ თუ ხელისგულზე ჯვარს ხედავთ, თქვენ ნამდვილად გაქვთ განსაკუთრებული შესაძლებლობები.
პენტაგრამა
მას ასევე შეიძლება ჰქონდეს შებრუნებული ფორმა და გამოიყურებოდეს ვარსკვლავის მსგავსად. ჯადოქრის ასეთი ნიშანი საკმაოდ იშვიათია. ის იმალება ხელისგულებზე და აქვს ბევრი ხაზი.
თვალი
თუ საკუთარ ხელისგულზე ეს ნიშანი იპოვეთ, ესე იგი, თქვენ წინასწარმეტყველის ნიჭით გამოირჩევით.
ყვავის თათი
ეს ნიშანი ჰგავს სამ ტოტს, რომლებიც იზრდება ერთი წერტილიდან. „ყვავის თათი“ მიმართულია ზევით ან ქვევით და მისი „თითები“ შეიძლება იყოს ძირითადი ხაზების (გული, ბედი და სიცოცხლე) ნაწილი.