ნახევარი ჯოჯოხეთი უკვე დედამიწაზეა, ანტიქრისტე კარებთან დგას და კი არ აკაკუნებს, შემოგლეჯას ლამობს - ბერი გაბრიელის გაფრთხილება საქართველოს
ბერი გაბრიელის გაფრთხილება საქართველოს:
„სიკეთე ჰქმენით, რომ თქვენმა სიკეთემ გადაგარჩინოთ. ნახევარი ჯოჯოხეთი უკვე დედამიწაზეა, ანტიქრისტე კარებთან დგას და კი არ აკაკუნებს, შემოგლეჯას ლამობს. თქვენ მოესწრებით ანტიქრისტეს, იგი მთელ დედამიწაზე მოინდომებს გამეფებას.
დევნა ყველგან იქნება, მაგრამ საქართველოს მარიამ ღვთისმშობელი დაიფარავს, მისი წილხვედრია. აქ ნაკლები დევნა იქნება. ოღონდ ცალ-ცალკე ნუ იქნებით, ათი ან მეტი იყავით ერთად. ერთმანეთს უნდა შეეშველოთ დევნის დროს. ნუ შეგეშინდებათ, როდესაც გაგიჭირდებათ მოვალ და მოგეშველებით, ოღონდ თქვენ ვერ დამინახავთ“.
წმინდა მამა გაბრიელი, აღმსარებელი და სალოსი
🔵„არანაირი წყალი არანაირი კილომეტრები და არც ღამე გადავსულვარ“ - რას წერს ქალი, რომელიც ამერიკაში მექსიკიდან ე.წ. „გადამყვანების“ გარეშე ჩავიდა
🔵 VIDEO: "იტალიაში, ემიგრაციაში მყოფი 4 წლის უნახავი დედის ნანატრი ჩახუტება" - იზაბელ ქირია
🔵261 ათას 802 ლარი მოიგო ქალმა, რომელიც 5 წლის განმავლობაში ლატარიის ბილეთის შევსებისას ოჯახის წევრების დაბადების დღეებს, საკუთარი ნიშნობის თარიღს და ძაღლის დაბადების დღეს იყენებდა (ფოტორეპორტაჟი)