რა იწინასწარმეტყველა ვანგამ 2024 წლის 2 თებერვლისთვის?
ვანგამ, იწინასწარმეტყველა ხილვები, რომლებიც დაკავშირებულია კალენდარში ორიანების დამთხვევასთან. მისი წინასწარმეტყველების თანახმად, სარკისებურმა თარიღმა 02.02 შეიძლება იწინასწარმეტყველოს საშინელი მოვლენები ადამიანებისთვის, რომლებიც ბევრ სიცოცხლეს წაიღებს.
„ამ დღეს იქნება ძალიან გრძელი დღე, რომელიც განსხვავდება იმით, რომ ხალხი ვერ დაინახავს მზის შუქს. სამყარო ჩაიძირება სიბნელეში, რომელიც პლანეტაზე მილიონობით ადამიანის სიცოცხლეს წაგვართმევს“.
მისტიკოსების აზრით, სარკისებურმა თარიღმა 02.02 შეიძლება მოიტანოს კატაკლიზმები დიდი ასტეროიდის დაცემის, ახალი პანდემიის დაწყების ან მესამე მსოფლიო ომის სახით.
ვანგას წინასწარმეტყველებები მომავლის შესახებ
მისივე სიტყვებით, ვანგა ამტკიცებდა მომავლის განჭვრეტის უნარს 5079 წლამდე. თავდაპირველად, ეს რაღაც მისტიკურად ჟღერდა, მაგრამ თანამედროვე მეცნიერები პოულობენ ფაქტებს, რომლებიც ადასტურებენ მის წინასწარმეტყველებებს.
ევანგელიას პროგნოზები მეცნიერულ აღიარებას იძენს, რადგან დღეს ადამიანს აღარ სჭირდება განსაკუთრებული ნათელმხილველური შესაძლებლობები, რათა დაინახოს კავშირი გაზრდილ ინდუსტრიულ აქტივობასა და კლიმატურ კატასტროფებს შორის.
ნათელმხილველმა იწინასწარმეტყველა, რომ 2020 წლიდან 2025 წლამდე პერიოდში ევროპაში დეპოპულაციის პროცესები მოხდება. ეს წინასწარმეტყველება დაკავშირებულია Sars-Cov-2 პანდემიასთან. თუმცა, ვანგელია ამტკიცებდა, რომ ახალი დაავადება დასუსტდებოდა და დამარცხდებოდა.
ვანგამ რაც იწინასწარმეტყველა, ბევრი რამ უკვე ახდა. მან იწინასწარმეტყველა რუსული წყალქვეშა ნავის, „კურსკის“ ჩაძირვა, 11 სექტემბრის აფეთქება და ყირიმის დაბრუნება რუსეთში. გარდა ამისა, ვანგელიამ ზუსტად იწინასწარმეტყველა ზოგიერთი ცნობილი პოლიტიკოსის სიკვდილი.
მან ასევე იწინასწარმეტყველა მესამე მსოფლიო ომის დაწყება და პოლარული ყინულის დნობა 2033 წლისთვის.
კლიმატის ცვლილება უკვე მიმდინარეობს და მას აქვს საშინელი შედეგები მსოფლიოს ბევრ ქვეყანაში. ომის დაწყება ასევე არ ჩანს ფანტაზიად, ბირთვული იარაღის მუდმივი დაგროვებისა და ქვეყნებს შორის დაძაბული ურთიერთობების გათვალისწინებით.
კაცობრიობის მომავალი ვანგელიას ხედვებში
2024 წელს დედამიწის ორბიტა ავტომატურად შეიცვლება.
2028 წელს ასტრონავტები ვენერაზე წავლენ.
2043 წელს მუსლიმები მართავენ მსოფლიოს.
2076 წელს ქვეყნები კიდევ ერთხელ დაუახლოვდებიან კომუნიზმის ძირითად იდეებს.
2100 წელს დედამიწას ხელოვნური მზე გაათბობს.
2273 წელს ახალი ადამიანური რასა დაიბადება.
4599 წელს ახალი ადამიანური რასა უკვდავი გახდება.