"ამაზე მეტი დიაგნოზი, არა მგონია ვინმეს შეუძლია მათ დაუსვას, რაც თავად დაისვეს! ავად არის ქართული სახელისუფლებო პოლიტიკური სისტემა" – თინა ხიდაშელი
"ამაზე მეტი დიაგნოზი, არა მგონია ვინმეს შეუძლია მათ დაუსვას, რაც თავად დაისვეს! ავად არის ქართული სახელისუფლებო პოლიტიკური სისტემა", - ამის შესახებ თავდაცვის ყოფილმა მინისტრმა, თინა ხიდაშელმა, "მთავარ არხის" ეთერში განაცხადა.
"მოვედით აქამდე, როდესაც უკრაინის ომის წლისთავზე, რუსული აგრესიის წლისთავზე, ოკუპირებული ქვეყნის ხელისუფლება, საჯაროდ, ღიად, კამერების წინ პოზიციონირებით უარს ამბობს კიევში წასვლაზე, იმიტომ, რომ თურმე გაბრაზებულია.
ამაზე მეტი დიაგნოზი, არა მგონია ვინმეს შეუძლია მათ დაუსვას, რაც თავად დაისვეს, რამდენად ავად არის ქართული სახელისუფლებო პოლიტიკური სისტემა", - განაცხადა ხიდაშელმა.
1743264929
ახალი ამბებიირაკლი კირცხალია: ახალგაზრდებმა ყურადღებით უნდა ადევნონ თვალყური პარლამენტში მიმდინარე პროცესს, რადგან რაც შეიძლება ნაკლები ახალგაზრდა მოექცეს იმ ბინძური აღქმების ქვეშ, რომელსაც უსამშობლო აგენტურა გვთავაზობს