საქართველოში კოვიდ 19-ით 1 092 პირი ინფიცირდა, გამოჯანმრთელდა 755 მოქალაქე
საქართველოში ბოლო 24 საათის განმავლობაში კოვიდინფიცირების 1092 ახალი დადასტურებული შემთხვევა გამოვლინდა, გარდაიცვალა 23 ადამიანი, ხოლო 755 პირი გამოჯანმრთელდა, -  მონაცემები მთავრობის მიერ შექმნილ სპეციალურ ვებგვერდზე, stopcov.ge-ზე განახლდა.
ქვეყანაში კორონავირუსის დადასტურებული შემთხვევების საერთო რაოდენობა  355 368-ს შეადგენს, საერთო ჯამში გარდაცვლილია 5 083 ადამიანი. ვირუსი დაამარცხა 341 103 მოქალაქემ.
რაც შეეხება დადებითობის მაჩვენებელს, ასეთია: დღიური - 3,67%-ია, ბოლო 14 დღის - 2,6%, ბოლო 7 დღის - 2,3%.
ნიკოლოზ სამხარაძე: ნაურუ ევროკავშირის პროგრამაშია ჩართული. გამოყოფილი თანხები მილიონობით ევროს აღწევს. ამ შემთხვევაშიც ევროკავშირმა არ მოუწოდა ნაურუს შეწყვიტოს აფხაზეთის და ცხინვალის რეგიონის ე.წ. დამოუკიდებლობის აღიარება
კახა კალაძე: ყველამ კარგად ვიცით, რომ ის პროპაგანდა, რასაც საზოგადოება ბოლო წლების განმავლობაში ისმენს, არ ემსახურება ქვეყნის ინტერესს და ქართველ ხალხს
კახა კალაძე: თბილისთან დაკავშირებით მგონი კითხვები არ არსებობს. უამრავი პროექტი განხორციელდა ბოლო წლებში და სამომავლოდაც ბევრი მნიშვნელოვანი რამ გვაქვს დაგეგმილი