თბილისში შუქი გაითიშება - ქუჩების ჩამონათვალი
სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო, 15 ივლისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება:
მთაწმინდის და კრწანისის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა კოჯრის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი თელეთის, სოფელი ფონიჭალის, მარნეულის გზატკეცილის, ზემო ფონიჭალის, ფონიჭალის დასახლების, რუსთავის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ფონიჭალის III, IIIა მიკრორაიონების, სვანების დასახლების, ჟორდანიას, კოსტავას, ღოღობერიძის, გულბანის, გორგასლის (ნაწილობრივ), ლომინაძის, სურგულაძის, სადგურის, ვაგზლის, ვირსალაძის, მარაბდის დასახლების მიმდებარე ტერიტორიის, მარნეულის, ქინძმარაულის, ბოგდან ხმელნიცკის, კრწანისის და ნიშნიანიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჭიჭიკო ბენდელიანის, პეტრე გრუზინსკის, დიდი-ჯიხაიშის, ზედაზენის, იმერეთის, კოკინაკის, ჯავის, ნესტორ გარდაფხაძის და მოლოკოვის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიღმის მასივის I კვარტლის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო საცდელი მეურნეობის, ლუბლიანას, ჯორჯ ბალანჩინის, ეთერ ბოცვაძის, აკაკი ბელიაშვილის და დისევის ქუჩების მოსახლეობას.