ლოგოს აკოცა და ფანებს მადლობა გადაუხადა, უთქმელადაც ყველაფერი გავიგეთ - მამარდაშვილი მესტალიას დაემშვიდობა?
გიორგი მამარდაშვილმა „მესტალიაზე“ დიდი ალბათობით, ბოლო მატჩი ჩაატარა. ამაზე არა მარტო კლუბში არსებული სიტუაცია, არამედ ქართველი მეკარის ჟესტიც მიანიშნებს.
„ჟირონასთან“ შეხვედრის დასრულების შემდეგ გიორგიმ ფანებს მადლობა გადაუხადა, „ვალენსიას“ ლოგოს აკოცა და თითქოს ფანებს დაემშვიდობა. ესპანურ მედიაში ეს არ გამორჩენიათ და ამ თემაზე წერენ:
„არსებობს კადრები, რომლებიც ყველაფერს ამბობენ. როდესაც მსაჯმა მატჩი დაასრულა, „მესტალიაზე“ ბოლო ამ სეზონში, მამარდაშვილი კარის ძელს მიეყრდნო, თითქოს სასოწარკვეთილი იჯდა და თავში ათასი აზრი უტრიალებდა. ის სეზონის საუკეთესო მოთამაშეა „ვალენსიაში“ და იცის, რომ ამ კლუბში მისი დრო ამოიწურა. „მესტალიაზე“ გახდა ევროპაში ერთ-ერთი საუკეთესო და იცის, რომ დარჩენა რომც უნდოდეს, ეს თითქმის შეუძლებელია. შემდეგ ის ფეხზე წამოდგა, ტრიბუნებს გახედა და გამოსამშვიდობებელი ჟესტით აკოცა ლოგოს, მერე კი გასახდელში გავიდა“, - წერს Marca.