ენა რომ წინ უსწრებთ, ის ამბავია. ესეც სცენარი, აი, ამის პრევენცია იყო ის ბრიფინგი, რომელიც ირაკლი კობახიძემ დღეს ჩაატარა - ექსპერტი ნინო ფოჩხუა ირაკლი ოქრუაშვილის ფეისბუკ სტატუსზე
ენა რომ წინ უსწრებთ, ის ამბავია. ესეც სცენარი, აი, ამის პრევენცია იყო ის ბრიფინგი, რომელიც ირაკლი კობახიძემ დღეს ჩაატარა, - ასე გამოეხმაურა ექსპერტი ნინო ფოჩხუა ირაკლი ოქრუაშვილის ფეისბუკ სტატუსს.
მისი თქმით, ესენი ყველაფერზე წამსვლელები არიან.
„როგორც ყოველთვის, ენა რომ წინ უსწრებთ, ის ამბავია. ესეც სცენარი, აი ამის პრევენცია იყო ის ბრიფინგი, რომელიც ირაკლი კობახიძემ დღეს ჩაატარა. დარჩა კიდევ კითხვები? ძალიან ფრთხილად უნდა ვიყოთ, ესენი ყველაფერზე წამსვლელები არიან. ეს ტყვიაველი ქაჯი კი ნამდვილად დასაჭერია! წარმოდგენაც არ მინდა, ეს სცენარი რომ განხორციელდეს“!, - წერს ფოჩხუა Facebook-ზე.
თავდაცვის ყოფილი მინისტრის, ირაკლი ოქრუაშვილის განცხადებით, „რამდენიმე რუსი ჩაძაღლდეს რუსული მუსიკის ფონზე გახურებულ ქართულ რესტორანში და მაგათი „დუხი“ აღარ იქნება აქ“.
🔵თუ ქმედება, შეიცავს თუ არა იგი დანაშაულის ჩადენისაკენ პირდაპირ მოწოდებას, წარმოშობს დანაშაულის ჩადენის საფრთხეს, ისჯება სამიდან ექვს წლამდე - დავით ქართველიშვილი ოქრუაშვილის ფეისბუკ სტატუსის შესახებ