ნინო წილოსანი: ამ რადიკალებს იმაზე უფრო მეტი ფიასკო არ შეიძლება ჰქონოდათ, რაც სცენაზე მდგომი სალომე ზურაბიშვილია
„ამ რადიკალებს იმაზე უფრო მეტი ფიასკო არ შეიძლება ჰქონოდათ, რაც სცენაზე მდგომი სალომე ზურაბიშვილია, მათი ერთადერთი სახე, რომლის გამოჩენაც შეუძლიათ“, - ამის შესახებ პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილემ, ნინო წილოსანმა განაცხადა.
„მის უკან მიხეილ სააკაშვილის ბანერი, ეს მეორე სამარცხვინო პოლიტიკური აქტორი - სწორედ ეს არის ამ აქციების და მთლიანად ამ პროტესტის რეალური და ჭეშმარიტი სახე. ადგილიდან სალომე ზურაბიშვილის მიმართ სტვენებით და შეძახილებით, სოციალურ ქსელებში პოსტებით, როგორი უკმაყოფილოები იყვნენ სხვადასხვა საორგანიზაციო ნაწილით, თუ სააკაშვილის პლაკატებით და ასე შემდეგ, ჩვენ ვხედავთ რადიკალების უკან განაწყენებულ ადამიანთა ჯგუფს“, - აღნიშნა წილოსანმა.
გიორგი ზერეკიძე: გინების გამო ადამიანებს კლავდნენ ციხეში, ეს ჩემი ამბავი გახმაურდა ესე და ჩემი ამბავი გაიგო საზოგადოებამ, თორემ ძალიან ბევრი ამბავი არის, შეიძლება ჩემზე უარესებიც კი, რაც გაუკეთებიათ იქ და უბრალოდ არ ვიცით ჩვენ