23 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი - კარგია სასეირნოდ ან სამოგზაუროდ
მთვარის მე-19 დღე; 21.11-ის 18:50 საათიდან 22.11-ის 19:35 საათამდე მოქმედებს.
სიმბოლური შესატყვისია: მორიელის მე-7 და მე-18 გრადუსები;
სიმბოლო:
მოქმედება: დამარცხება;
სახელწოდება: ობობა, ბადე;
ნეგატიურია, საკმაოდ მძიმე და საშიში, სატანური დღეა. მთვარე კლებაშია, ამიტომ ბევრი ჯადოქარი ამ დღეს ირჩევს თავისი ბნელი საქმიანობისათვის. ამ დღეს უფრთხილდით მოწამვლას, სულიერ თრობას, დიდი სიფრთხილეა საჭირო ახალი იდეების მიმართ. ამ დღეს არ აიღოთ და არ გასცეთ ვალი.
საყოფაცხოვრებო ზეგავლენა: ცუდია ახალი და რთული საქმიანობის დასაწყებად, ქორწინებისთვის. კარგია მარტო სასეირნოდ ან სამოგზაუროდ.
მისტიკური ზეგავლენა: შავი მაგიის დღეა. უნდა იტიროთ, მოინანიოთ. ეს ყველასთვის ასტრალური განწმენდის (ანუ სულის და სინდისის) ზნეობრივი განწმენდის დღეა.
სასარგებლოა გავიაზროთ ჩვენი საქციელი, თუნდაც გულში მოვინანიოთ, გავთავისუფლდეთ სიცრუისგან, ამპარტავნებისაგან, სხვისი აზრებისგან, სატანური ილუზიებისგან. სასარგებლოა კოცონთან ჯდომა (ძველად ამ დღეს კოცონს გადაახტებოდნენ ხოლმე), სანთლის შემოტარება ოთახებსა და ეზოში. უკეთესია კანდელი.
სოციალური ზეგავლენა:
სამედიცინო თვალსაზრისით: კრიტიკული დღეა სულიერი ავადმყოფებისათვის. ამ დღეს ცუდია ავად გახდომა ჴ დუნედ და ხანგრძლივად გასტანს. ბევრია მოწამვლა. ამ დღეს თავს შეგახსენებთ ბრმა ნაწლავი.
დღე დაკავშირებულია შემოქმედებასთან: ობობა ჴ ადამიანი, ვინც მარტო უპირისპირდება ყველას. შემოქმედი, ინდივიდუალისტი, მარტოხელა, რომელიც აჩვენებს შემოქმედებითი აზრის აღმაფრენას, მაგრამ ალბათ მაინც დაისჯება ბედისგან, სიამაყის გამო.
ამ დღეს დაბადებული ადამიანები: ბედისგან განებივრებულები არ არიან. განსაკუთრებით ამაყები და ცოდვილები. მარტოობა ელით. გამონაკლის შემთხვევებში ჰარმონიული ადამიანები. ბევრი ლოთია. შესაძლებელია შემცირდეს ან საერთოდ განეიტრალდეს მე-19 დღის ნეგატივი, თუკი ადამიანი თავის თავში აღზრდის უმაღლეს ზნეობრივ თვისებებს, ცხოვრებაში იქნება შეუპოვარი, თავმდაბალი და სიკეთის მთესველი.
ზეგავლენა ჩასახვაზე: არაჩვეულებრივი მაგნიტური მიზიდულობის იქნება ამ დღეს ჩასახული ბავშვი. ექნება ცხოვრებისეული ძალა, რისკი, შრომისმოყვარეობა, პატიოსნება და სამართლიანობა, მაგრამ ასევე იქნება მარტოსული და ჩაკეტილი.
მედიტაცია: ცეცხლი, სუფთა წყალი, ადამიანი.
მზე გადავიდა მშვილდოსნის ზოდიაქოში 21 დეკემბრამდე. დადებითია და წარმატებას მოუტანს ვერძის და ლომის ზოდიაქოს ნიშნით დაბადებულებს. ასევე დადებითი იქნება სასწორის და მერწყულისთვის. საქმეში წარმატება, მაგრამ შესაძლო სუსტი ჯანმრთელობა ექნებათ კუროს და კირჩხიბის ნიშნებს. თავად მშვილდოსნის და ტყუპების ნიშნებს შესაძლოა დაპირისპირება ჰქონდეთ ხელმძღვანელობასთან, ახლობლებთან, მაგრამ ამ დროის მონაკვეთის ბოლო ეტაპზე მათთანაც დაფიქსირდება დადებითი მოვლენები.
სუსტად დადებითია მორიელის ნიშნით დაბადებული ადამიანებისთვის აღნიშნული დრო.
ჩაკეტილობის შეგრძნება ექნება თხის რქის ნიშნებს.
კრიტიკულია აღნიშნული დრო თევზების და ქალწულის ზოდიაქოსთვის.
მაგრამ გავითვალისწინოთ, პირადი ჰოროსკოპის მაჩვენებლებით აღნიშნული პროგნოზი, შესაძლოა შეიცვალოს, რადგან მხოლოდ მზის მდებარეობით აღნიშნული პროგნოზი ზოგადია.
მთვარე იმყოფება ,,კირჩხიბის'' ზოდიაქოში 22.11-ის 7:33 საათიდან 24.11-ის 19:59 სსსთსმდე
დღის პროგნოზი: 23 ნოემბერი სუსტად კრიტიკული დღე იქნება.