„დიდი მიზნები პრაქტიკულ, მიღწევად ამოცანებად დაშალე და აუჩქარებლად, ნაბიჯ-ნაბიჯ მიჰყევი შენს საქმეს, სანამ სასურველს არ მიაღწევ“ - ასტროლოგ დავით ნიბლაძის რჩევები
ასტროლოგი დავით ნიბლაძე, ფეისბუკის საკუთარ გვერდზე წერს:
დღეს, 14 ივნისს, სავსე მთვარეა მშვილდოსანში ამ ნიშანს იუპიტერი მართავს - ზრდა-განვითარების, რწმენისა და ოპტიმიზმის პლანეტა. მისი ბუნება - გაზარდოს ყველაფერი, რასაც ეხება - ახლაც აქტუალურია.
არ დაგვავიწყდეს, რომ იუპიტერი ამჟამად ვერძშია. წარმატებისთვის ინიციატივები და გამბედაობა დიდი დოზით დაგვჭირდება. მშვილდოსანს ძალიან კარგად გამოსდის დეტალების მიღმა მთლიანი სურათის დანახვა, რაც, დამეთანხმები, მნიშვნელოვანი უნარია სამომავლო გეგმების შემუშავებისთვის.
რომელ ძალებს ვეჭიდებით პირისპირ? რისი შეცვლა შეგვიძლია ჩვენს მიდგომებსა და ტაქტიკებში, რომ გავიმარჯვოთ? არიან კი ეს ძალები ჩვენი ინტერესების საწინააღმდეგოდ მიმართული? თუ მშვილდოსნის 24-ე გრადუსს და იუპიტერის მდებარეობას შეავლებ თვალს შენს რუკაში, უფრო მეტ მინიშნებას მიიღებ ამჟამინდელი პერსპექტივების შესახებ.წარმატებას და თავდაჯერებულობას გისურვებ!“- წერს ასტროლოგი.