სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი ზოდიაქოს ნიშნებისთვის ანზორ ოდიშარიასგან
ასტროლოგი და ეზოტერიკოსი ანზორ ოდიშარია, რომლის რუბრიკა გადაცემაში „დილა მშვიდობისა საქართველო“ საზოგადოებისთვის ასტროპროგნოზისა და რჩევების გაზიარებაა, პროექტის ახალ სეზონში კვლავ დაბრუნდა. მან საზოგადოებას სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი გაუზიარა და მიმდინარე თვის ასტროლოგიურ ტენდენციებზე ისაუბრა.
მისი თქმით ქალწულებისა და თევზებისთვის სექტემბერი ყველაზე პოზიტიური და მოგებიანი იქნება. ამ ნიშნის ქვეშ დაბადებულ ადამიანებს ეძლევათ შანსი საბედისწერო მოვლენები გადაწყვიტონ და ბევრი პრობლემა ჩახურონ.
ვერძისთვის ეს თვე მნიშვნელოვანია ურთიერთობების თვალსაზრისით და ამ მხრივ უნდა გამოიჩინოს ყურადღება.
ტქვენთვის ძლიერი ენერგია არის, თითქოს სამყარო გეუბნებათ რომ უნდა იმოძრაოთ. მოქმედებაა საჭირო და არა შიში. ყველაფერს, რასაც ახლა შეაჩერებთ შესაძლოა პრობლემატური აღმოჩნდეს.
ბედნიერების პლანეტა თქვენთანაა, სიკეთე უფრო ახლოსაა თქვენთან ვიდრე აქამდე იყო.
მდგარ წყალში ყოფნა არ შეიძლება. წყენა და შიშები დაივიწყეთ.
მატთვის ფანტასტიკური პერიოდია თუ რამე კარგი შეგიძლიათ გააკეთოთ ახლა უნდა იმოქმედოთ. თქვენი  ჩართულობა აუცილებელი გახდება და შესაძლოა სამსახურში ქულებიც დაიწეროთ.
ამ თვის დომინანტი ნიშანია, რომლის ენერგიები და პოზიტიურობა გაორმაგებულია. საჭიროა მოქმედება.
სიდრთხილება და დაკვირვება გამოიჩინეთ ურთიერთობებში, განსაკუთრებულად პარტნიორებთან. გჭირდებათ კომპასი რომ ადამიანებში გაერკვეთ.
ეს თვე თქვენი საჭიროებებისთვის უნდა გამოიყენოთ. ოჯახში თუ მის გარეთ ბევრი პასუხისმგებლობის წინაშე დადგებით და ასევე მაღალი კონკურენციაა მოსალოდნელი.
აქტიური თვე გელით, მაგრამ ნევროზულობა და ემოციურობა წინ წამოიწევს. და ამ კუთხით თავს უნდა გაუფრთხილდეთ.
სულიერ განვითარებას ექცევა დიდი ყურადღება თქვენთან. შემოქმედებითად დატვირთული ხართ.
განსაკუტრებუი მნიშვნელობა ექცევა ამ თვეში რას გააკეთებთ. ისეთი ენერგიები და შესაძლებლობები იყრის თავს, რომ თქვენი ცხოვრების შემდეგი პერიოდი განისაზღვრება.
თვის ფავორიტი ნიშნისთვის პერიოდი კარგია, ენერგიები მოზღვავებული და ბევრი სიახლე გელით.