32- ე ბატალიონის ყოფილი ჯარისკაცის სახელით დეზინფორმაცია ვრცელდება - ნათქვამია, თითქოს გოგა გოგლიჩაძე მოქმედი სამხედრო მოსამსახურეა და შეიარაღებული ძალების რიგებს საგამოძიებო კომისიის გამო ტოვებს
სოციალურ ქსელში 32- ე ბატალიონის ყოფილი ჯარისკაცის სახელით დეზინფორმაცია ვრცელდება. გავრცელებულ ინფორმაციაში ნათქვამია, თითქოს გოგა გოგლიჩაძე მოქმედი სამხედრო მოსამსახურეა და შეიარაღებული ძალების რიგებს საგამოძიებო კომისიის საქმიანობის გამო ტოვებს.
გავრცელებული ინფორმაცია რომ ტყუილია, ამას თავად გოგლიჩაძე ადასტურებს. „ქრონიკასთან“ სატელეფონო საუბარში ის ამბობს, რომ სამხედრო სამსახური 2021 წელს დატოვა და ეს განცხადება მას არ დაუწერია.
1743409686
სოზარ სუბარი: რომ არ ყოფილიყო ემზარ კვიციანის პირადი ინიციატივა კოდორი - ჭუბერი გზის გაჭრის, სოხუმიდან წამოსული რამდენიმე ათეული ათასი კაციდან, ასეულობით და ათასობით მსხვერპლი იქნებოდა