კრემლის პროპაგანდისტი კანდელაკი: "რუსი ერის დამარცხება შეუძლებელია"
კრემლის პროპაგანდისტი თინა კანდელაკი სოციალურ ქსელში მოსაზრებას აქვეყნებს:
"რუსი ერის დამარცხება შეუძლებელია. მათი დამარცხების მცდელობაზეც კი, ჩვენი ერთმორწმუნეების, ისტორიული ძმების, ჩვენივე მტრებად ქცევის გზით, კოლექტიური დასავლეთი პასუხად მხოლოდ შინაგანად გაძლიერებულ რუს ერს მიიღებს, რომელსაც ზუსტად იდეა აკლდა.
რუსი ადამიანი, თავისი არსებით მშვიდობიანია. არ არის იმპერიალისტი, იმიტომ, რომ ვცხოვრობთ იმდენად დიდ ტერიტორიაზე, რომ უცნაური იქნებოდა სხვისი ტერიტორიების ქონის სურვილი.
მაგრამ, როგორც კი რუსის შევიწროებას დაიწყებ, ის მაშინვე მზადაა დაუფიქრებლად გაიღოს სიცოცხლე სამშობლოსთვის, იმიტომ, რომ რუსებისთვის, არა ოლიგარქებისთვის, ელიტისთვის, "მსოფლიო არისტოკრატიისთვის", არამედ რუსებისთვის, სამშობლო ზურგს უკან უდიდესი სიდიადის განცდაა, იმ შემთხვევაშიც კი, თუ ერთოთახიან ბინაში ცხოვრობ და ხელფასი 50 ათასი რუბლი გაქვს." - წერს კრემლის პროპაგანდისტი, თინა კანდელაკი საკუთარ Telegram არხზე.