საგარეო საქმეთა მინისტრი ვენაში შეხვედრებს იწყებს
საგარეო საქმეთა მინისტრი, მაკა ბოჭორიშვილი ვენაშია. მაკა ბოჭორიშვილი ეუთოს გენერალურ მდივანს ხვდება. საუბრობენ ეუთოსთან თანამშრომლობასა რეკომენდაციების გათვალისწინების საკითხზე.
დღესვე მაკა ბოჭორიშვილი ევროპულ და საერთაშორისო საქმეთა მინისტრს შეხვდება.
ახალი ამბებიმამუკა მდინარაძე: ბოდიშს ვუხდი საზოგადოებას, ვისაც მოუწია ჩემი და იმ ადამიანის მიმოწერის წაკითხვა, ვინც უსაზიზღრესი სიტყვებით დაიწყო შეურაცხყოფა
ახალი ამბებიმდინარაძე: ის ადამიანები, რომლებიც დღეს ანწუხელიძის სახელს ეფარებიან, არიან ანწუხელიძისა და სხვა გმირი სამხედროებისთვის ომის დანაშაულის დაბრალების მხარდამჭერები
ახალი ამბებილევან მახაშვილი: საგამოძიებო კომისიის მიმდინარეობისას იკვეთება, რომ მაშინდელმა რეჟიმმა ვერ გაართვა თავი ქვეყნის და არმიის მართვას
მსოფლიოდღეს მზის ნაწილობრივ დაბნელებას ელოდებიან
ახალი ამბებიპაპუაშვილი: პარლამენტთან ერთი ადამიანი დააკავეს, ორგანიზაცია „სირცხვილიას“ ლიდერი, რომელიც 3 წლის წინ იყო ორგანიზატორი აქციის, სადაც ითხოვდნენ, საქართველოს ხელისუფლებას მეომრები გაეგზავნა უკრაინაში და ომში ჩართულიყო