რა ეღირება ხვალ დოლარი, ევრო, გირვანქა სტერლინგი?
დღევანდელი ვაჭრობის შედეგად, ლარი ვალუტა აშშ დოლართან მიმართებით 0.56 თეთრით გამყარდა, რის შედეგადაც ერთი დოლარის ოფიციალური ღირებულება 2.9631 ლარი გახდა.
ეროვნული ბანკის ინფორმაციით, ეროვნული ვალუტა ევროსთან მიმართებითაც გამყარდა და ერთი ევროს ოფიციალური ღირებულება 3.0923 ლარი გახდა.
3.80-თეთრიანი გამყარებაა ბრიტანულ გირვანქა სტერლინგთანაც, რომლის ღირებულებამ 3.5883 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება თურქულ ლირას, მასთან მიმართებით გაუფასურებამ 0.05 თეთრი შეადგინა, ლირის გაცვლითი კურსი კი 17.16 თეთრი გახდა.
🔵 „ეს ის ხელისუფლება ხომ არის, გავრილოვით რომ დატესტა რუსეთთან შეგუების პროპაგანდის პროცესი? ხო და ახლა ევროპის ლანძღვით გტესტავთ“ - დომენიკ მანგო
🔵 „თუ რამე დაპირისპირება იქნება, თუ სახელმწიფოებრიობას საფრთხე დაემუქრება და პოლიციას გაუჭირდება, ყველა მოქალაქის ვალია ქვეყნის სახელმწიფოებრიობა დაიცვას” - მორგოშია 20 ივნისის აქციაზე
🔵 „დიდი მიზნები პრაქტიკულ, მიღწევად ამოცანებად დაშალე და აუჩქარებლად, ნაბიჯ-ნაბიჯ მიჰყევი შენს საქმეს, სანამ სასურველს არ მიაღწევ“ - ასტროლოგ დავით ნიბლაძის რჩევები