71 წლის კაცი სახლში 10 დღის გარდაცვლილი იპოვეს, მშიერი კატები პატრონის გვამით იკვებებოდნენ - შემზარავი შემთხვევა საბერძნეთში
ბერძნული მედია შოკის მომგვრელ ინფორმაციას ავრცელებს, 71 წლის კაცი საკუთარ სახლში 10 დღის გარდაცვლილი იპოვეს, მისი მშიერი კატები კი პატრონის გვამით იკვებებოდნენ.
გავრცელებული ინფორმაციით, 71 წლის კაცი, მრავალწლიანი ემიგრაციის შემდეგ, სამშობლოში საკუთარი სიცოცხლის უკანასკნელი წლების გასატარებლად დაბრუნდა.
მისმა უეცარმა გაუჩინარებამ და მისივე სახლიდან გამომავალმა არასასიამოვნო სუნმა მეზობლების შეშფოთება გამოიწვია, რის შედეგადაც მათ პოლიცია გამოიძახეს.
სახლში შესულმა პოლიციის თანამშრომლებმა გარდაცვლილი 71 წლის კაცის სხეული გახრწნის სტადიაში აღმოაჩინა, მდგომარეობას კიდევ უფრო შოკის მომგვრელს ხდის ის ფაქტი, რომ კაცის გვამზე აღმოჩენილია კატების ნაკბენები რაც მიუთითებს იმაზე, რომ უპატრონოდ დარჩენილი მშიერი კატები პატრონის სხეულით იკვებებოდნენ.
71 წლის კაცის, გარდაცვალების ზუსტ მიზეზს ექსპერტიზა დაადგენს.