22 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
რას გვირჩევენ ვარსკვლავები 22 ივნისისთვის ჯანმრთელობის, ბიზნესის და სიყვარულის მიმართულებით?
მოერიდეთ გრძელვადიანი გეგმების შედგენას, რადგან ამ დღეს თქვენი უყურადღებობის გამო მათი შეცვლა მოგიწევთ. ეცადეთ, ნებისმიერ საქმეს პასუხისმგებლობით მოეკიდოთ - მცირე შეცდომამაც კი შეიძლება დიდი პრობლემა გამოიწვიოს. სხვა მხრივ საკმაოდ მშვიდი დღეა. შესაფერისი დროა იმ ადამიანებთან შესახვედრად, რომლებზეც კარგი შთაბეჭდილების მოხდენა გსურთ.
ამ დღეს საკუთარი უნარებისა და შესაძლებლობების საჯაროდ წარმოჩენა არ უნდა მოგერიდოთ. გამორიცხული არ არის, რომ გავლენიანმა ადამიანმა შეგნიშნოთ და ხელსაყრელი სამსახური შემოგთავაზოთ. გახსოვდეთ, რომ საკუთარი საიდუმლო ან პირადი ინფორმაცია სხვებს არ უნდა გაუზიაროთ. საღამოს ძველი ნაცნობის ნახვა სასიამოვნო ემოციებს მოგიტანთ.
სტრესი, რომელსაც ბოლო დროს ხშირად განიცდით, შეიძლება ავადმყოფობის მიზეზი გახდეს. ამის თავიდან ასაცილებლად საკუთარ ფსიქოემოციურ მდგომარეობაზე უნდა იზრუნოთ. ეცადეთ, დასვენებისსთვის დრო გამონახოთ. ერიდეთ ადამიანებს, რომლებიც უსარგებლო საუბრით დროს გართმევენ. იფიქრეთ საკუთარ სიმშვიდეზე.
გირჩევთ, სხვა ადამიანების კამათს ნაკლები ყურადღება მიაქციოთ. ძალიან ხშირად სხვა ადამიანების კონფლიქტების და პრობლემების მოგვარებას ცდილობთ, რასაც თქვენი ნერვული სისტემა ეწირება. ეცადეთ, უფრო ხშირად დაისვენოთ და ნაკლები ინერვიულოთ. ფინანსური მდგომარეობა ხელსაყრელია, ამიტომ შეგიძლიათ თავს დაუგეგმავი შესყიდვების ან გართობის უფლება მისცეთ.
ლომს მეტოქისთვის დათმობა და დამარცხების აღიარება უჭირს, თუმცა გარემოებები კომპრომისისკენ გიბიძგებთ. ამ გზით თქვენ რამდენიმე პრობლემას ერთდროულად გადაჭრით და სხვა არანაკლებ მნიშვნელოვანი საქმეებით დაკავდებით. შეეცადეთ, ახალი ადამიანები გაიცნოთ და სამომავლო გეგმების განსახორციელებლად თქვენი სოციალური წრე გააფართოოთ.
დროა, იმაზე დაფიქრდეთ, თუ როგორ ცხოვრობთ. დიდი ხანია, საკუთარი ცხოვრების შეცვლაზე ოცნებობთ, მაგრამ რადიკალური ცვლილებების განხორციელებისთვის გაბედულება არ გყოფნით. გირჩევთ, წარსულში დატოვოთ შიშები, რომლებიც წინსვლაში ხელს გიშლით და საკუთარი ცხოვრება ისე მოაწყოთ, რომ ყოველმა ახალმა დღემ სიხარული და კმაყოფილება მოგიტანოთ.