ემიგრანტებო! ბოლო დღეებია გამკაცრდა შემოწმებები ყველგან - რას წერს ფიქრია კუჭუხიზე
საემიგრაციო საზოგადოება "ANOLF"-ის ქართველი ოპერატორი, ფიქრია კუჭუხიძე ემიგრანტრბს უნფორმაციას უზიარრბს:
"ემიგრანტებო! ბოლო დღეებია გამკაცრდა შემოწმებები ყველგან! ბარის ემიგრანტებო! როდესაც გამოხვალთ დასვენების დღეებზე არ გაბედოთ უბილეთოდ სიარული, არ იაროთ ჯგუფებად, არ დასხდეთ ბაღში მთელი დღე და ბოლო ხმაზე არ მოვყვეთ ამბები.... ავტობუსში გუშინ ასვლის დროს ჩვეულებრივ შემამოწმა პოლიციის დაცვის თანამშრომლებმა, ვიცით რომ არის დრო როდესაც მკაცრდება რაღაც გარკვეული დროით შემოწმებები და ეცადეთ აერიდოთ ამ სიტუაციას....👉👉👉👉
ყურადღებას გიმახვილებთ საკითხზე: პერმესოს მოთხოვნა აზილო პოლიტიკოს მოტივით შეიძლება იყოს არასასურველი რომ აბარებთ პასპორტს მაგრამ ერთადერთი გზაა გადეპორტების თავიდან ასაცილებლად..... ვიმედოვნებ დიდი ალბათობით გამოყვება მიწისმოქმედების სექტორს შინამოსამსახურეებზე ფლუსი და შეგეძლებათ გადავიტანოთ საბუთი! ანუ მოტივის გადაცვლა და ახალჩამოსულებო👉👉👉👉 სანამ ვიზას 3 თვე გაუვა აიღეთ აჯენცია ენტრატეში აპუნტამენტო და დაიმზადეთ უსწრაფესად კოდიჩე ფისკალები! ვისაც ვადა გაუვიდა გაქვთ ორი საშუალება: stp დროებითი კოდიჩე მოგენიჭებათ 6 თვიანი, აიყვან პირად ექიმს ასე ან არადა კოდიჩეს დავამზადებთ საქართველოში! მზადდება! რა როგორ ეს უკვე იცის მან ვინც ვმუშაობთ ამ საკითხზე ასე რომ......იმედი არ დაკარგოთ!
გაითვალისწინეთ სწორი რჩევა ! არ გადაყაროთ ათასი ევროები ნამდვილად აზილოზე და გისურვებთ წარმატებას ...
პირადად მე, როგორც აკრედიტირებული ოპერატორი მსოფლიო საემიგრაციოსი ყოველ დღე ვიღებ ყველა სიახლეს ყველაზე პირველი!!!!!👉👉👉👉 და მოგაწვდით უზისტეს ინფორმაციას საბუთთან დაკავშირებით! იმედს არ მივცეთ უფლება დაკარგოს იმედი.....არ არსებობს ნებისმიერი საბუთი ისე დაიხუროს რომ მას გაგრძელების პერსპექტივა არ ექნეს.....ყველა სიტყვას ვწერ სრული პასუხისმგებლობით! ფიქრია კუჭუხიძე!" - წერს კუჭუხიძე.