გიორგი სუხიტაშვილის იტალიური ტურნე და ზაალ სულაკაურის საჩუქარი კონკურსში გამარჯვებულ ემიგრანტებს
✨ ,,ფოტო-კონკურსი,, @sukhita-ს იტალიური ტურის ფარგლებში.
🖐️ მოგესალმებით ყველას, ვინც მოდიხართ ,,სუხიტას ქართულ საღამოზე,, გვინდა გაცნობოთ ჩვენი გუნდის მიერ მომზადებული, მორიგი, ძალიან ლამაზი კონკურსის შესახებ, რომელიც, ყველა იმ ქალაქში, სადაც კონცერტი, უკვე დაიგეგმა, ცალ-ცალკე ჩატარდება და ყველა ქალაქში სამ-სამი გამარჯვებული გამოვლინდება.
🥰 ასევე, გვინდა გაგახაროთ, და გითხრათ, რომ აქციას შემოუერთდა, კიდევ ერთი, ყველასთვის საყვარელი ადამიანი, მხატვარი ზალიკო სულაკაური.
👇 ფოტო-კონკურსი შემდეგში მდგომარეობს:
🥰 ვინც სუხიტას კონცერტის ბილეთთან, ან ბილეთით, თავისი ქალაქის, რაიმე ღირსშესანიშნაობის, ანდა სულაც არაღირსშესანიშნაობის, მაგრამ საინტერესო და ორიგინალურ ფოტოს გადაიღებს, ყველა ქალაქში საუკეთესო 3 ფოტოს ავტორი დასაჩუქრდება ზალიკო სულაკაურის ფერადი კარიკატურით, რომელიც, კონცერტზე პირადად გადმოგეცემათ. 👇
✅ ამისათვის საჭიროა 7 მაისამდე პეიჯ Sukhita -ს მესენჯერზე გააგზავნოთ:
🟢 1) ერთი საკონკურსო ფოტო, ქალაქის მიხედვით და სახელი!
🟢 2)საკუთარი ფოტო, რომლის მიხედვითაც ისურვებდით კარიკატურის დახატვას!!
❇️ იმავე დღეს, პეიჯზე გაზიარდება ყველა ქალაქიდან გამოგზავნილი, ხუთ-ხუთი საუკეთესო ის ფოტო, რომელსაც ერთობლივად შეარჩევენ Zaliko Sulakauri და სუხიტა, ხოლო საუკეთესო სამეულებს საჩუქრები გადაეცემათ პირდაპირ კონცერტებზე 🎁💝