"მიდი დროზე ეხლა ჩ@@ჯვი მანქანაში შენი დედა მოვ@@ან..." - რა ისტორიას წერს ირინა სარიშვილი ნიკოლოზ ბასილაშვილზე?
ირინა სარიშვილი საკუთარ ფეისბუკ გვერდზე, ქართველი ჩოგბურთელის ნიკოლოზ ბასილაშვილის შესახებ სტატუსს აქვეყნებს:
"ეს სტატუსი ნეკა დოროყაშვილზე არ არის - ეს პოსტი ნიკოლოზ ბასილაშვილზეა.
მე მყავს მეგობარი, რომელსაც მაგრად ევასებოდა ნიკოლოზ ბასილაშვილი, არ იცნობდა, შორიდან აფანატებდა.
ერთხელ ქუჩაში მოკრა თვალი ვიღაც ლამაზ გოგოსთან ერთად და უცებ ესმის: მიდი დროზე ეხლა ჩააჯვი მანქანაში შენი დედა მოვტყან და ხედავს როგორ ქეჩოთი აგდებს მანქანაში მისი სათაყვანებელი კუმირი ამ გოგოს... ამის მერე შეძულდა ჩემ მეგობარს ნიკოლოზ ბასილაშვილი.
დიდი ალბათობით ეს ლამაზი გოგო ნეკა დოროყაშვილი იყო, ან სხვა იყო - რა მნიშვნელობა აქვს...
აი ამ ეპიზოდის მერე პირადად ჩემთვის არანაირი მნიშვნელობა არა აქვს, რა გადაწყვიტა სასამართლომ.
დღეს შეიძლება კახა კალაძის ძმაკაცობის და ტუტრუცანა სნობური აზროვნების წყალობით ნიკოლოზ ბასილაშვილის მაგივრად ჩოგანი და ჩემოდანი დაისაჯოს, მაგრამ სხვა მოძალადეებს ეს ნუ შეგაფრთიანებთ, ვისაც არც ჩოგანი გაქვთ, არც ჩემოდანი და არც კალაძის ძმაკაცები ხართ!
არ გაჩერდეთ გოგოებო! არ შეშინდეთ! ყველას და ყველაფერს გაეცემა საკადრისი პასუხი თუ ერთად ვიქნებით!",-წერს, ირინა სარიშვილი.
🔵"არის თუ არა ბასილაშვილი მოძალადე კრიმინალური გაგებით? ვფიქრობ, არა და ამის მთავარ "არგუმენტად" მივიჩნევ მის გერმანელ გოგონას" - გია ხუხაშვილი
🔵ფოტო ალბომი, სადაც 400-ზე მეტი ქართველი ჯიბის ქურდის ფოტო და პირადი მონაცემებია, ონლაინ აუქციონზე გაიყიდა
🔵ემიგრაცია: სარდაფში ჩაკეტეს და მოკვლით ემუქრებოდნენ – როგორ მოატყუა დამსაქმებელმა და რა შეემთხვა უცხოეთში სამუშაოდ წასულ ქართველ ქალს?